Στο περιθώριο του φιλικού με τον Εργοτέλη στο Λίντο, ο προπονητής της ομάδας των Χανίων Κώστας Σδράκας, μίλησε για τον φετινό Κύδωνα, τονίζοντας οτι πιστεύει στους ντόπιους παίκτες, ψάχνει ακόμα ένα "τεσσαροπένταρο" και οριοθέτησε τους στόχους της ομάδας.
This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.