Αμέσως μετά το φιλικό αγώνα στα Δυο Αοράκια ανάμεσα στο Ηράκλειο και το Ρέθυμνο Cretan Kings (64-93), ο συνεργάτης του Θ.Σκουρτόπουλου Σ. Μυκωνιατης (που εκτέλεσε χρέη προπονητή, λόγω της συμμετοχής του πρώτου στο Ευρωμπάσκετ, έκανε στο kritikobasket.gr τις παρακάτω δηλώσεις.
This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.