Το τηλεοπτικό ρεπορτάζ της ΝΕΑΣ Τηλεόρασης Κρήτης αναφέρει για την νέα αρχή του ΟΑΧανίων,με δηλώσεις από τεχνική ηγεσία και διοίκηση και αθλήτριες παλιές και νέες.
Ακόμα μια προσθήκη για τον ΟΑΧ, με το τελευταίο μεταγραφικό απόκτημα είναι η Ιωάννα Μπρέλλου από την Χαλκίδα ,θέση 1-2, 27 χρονών προηγούμενες ομάδες Αστέρα Αγ. Δημητρίου, ΑΓΕΧαλκίδας, ΠΑΟ, Κομοτηνή, Κυρίαρχοι .
Μια προσφορά του Γυμναστηρίου :
FLEX Health&Fitness
Λ. Ιωνίας 110
Ηράκλειο Κρήτης
2810322944