Παραμένει κάτοικος Ηρακλείου και της ομάδας του Εργοτέλη, ο Αλέξης Βασιλειάδης καθώς όπως ανακοίνωσε η ομάδα του της Ιεράπετρας που ανήκει, θα μείνει άλλη μια χρονιά στην νεοφώτιστη ομάδα στην Β' εθνική.
Ο Αλέξης Βασιλειάδης στον ΕΡΓΟΤΕΛΗ για άλλη μια χρονιά.
"Ο Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ανακοινώνει την παραχώρηση με υποσχετική , για άλλη μια χρονιά, του αθλητή ΑΛΕΞΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ, στον "Γ.Σ.ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ" με την ομάδα του οποίου θα αγωνίζεται στην Β' Εθνική κατηγορία.
Ευχόμαστε στον αθλητή μας και την ομάδα του, κάθε αγωνιστική επιτυχία και την φετινή περίοδο και φυσικά θα είμαστε δίπλα του, να τον παρακολουθούμε και να τον καμαρώνουμε".
Μια προσφορά:
MO club
EΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κάθε Τρίτη
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου