Εκτός έδρας νίκη με "νταμπλ σκορ", είχαν τα Μίνι του Αγίου Νικολάου, στην Σητεία, κόντρα στην ομώνυμη ομάδα, με 24-48, για την 4η αγωνιστική (5ος όμιλος) του Μίνι τουρνουά της ΕΚΑΣΚ, με την ονομασία "Π.Βαρζακιάν".
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΤΕΛΙΚΟ :24-48
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 07-18, 02-14, 03-12, 12-04
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΠΙΠΛΙΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ) : ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ Π, ΟΙΚΟΝΟΜΑΚΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Γ, ΜΑΝΙΚΑΣ 9, ΜΑΝΤΑΛΙΩΤΑΚΗΣ 2, ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1, ΧΛΟΥΒΕΡΑΚΗΣ, ΚΟΥΡΟΥΠΑΚΗΣ Γ, ΦΟΥΤΑΚΗΣ, ΛΙΛΙΜΠΑΚΗΣ 2, ΧΑΜΗΛΑΚΗΣ 9, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Β, ΠΕΤΡΟΣΙΑΝ 1.
ΑΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΑΚΗΣ): ΡΟΒΙΘΗΣ, ΒΑΡΚΑΡΑΚΗΣ, ΜΠΟΥΤΣΑΚΗΣ 12, ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΚΗΣ, ΖΕΡΒΑΚΗΣ 2, ΤΟΥΤΟΥΔΑΚΗΣ, ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 2, ΓΕΡΟΝΤΗΣ 2, ΚΩΣΤΑΚΗΣ 12, ΚΟΖΥΡΗΣ 6, ΛΑΒΔΑΚΗΣ 12.
Μια προσφορά:
MO club
EΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κάθε Τρίτη
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου