Τα Μίνι του Ελ.Θεοδωράκη ο ΟΑΧ, εκμεταλλεύτηκαν το καλό τους ξεκίνημα και επιβλήθηκαν στο Ρέθυμνο της Ακαδημίας Ρεθύμνου (που προσπάθησε για την ανατροπή στο τέλος), με 24-32, στο πρώτο όμιλο του Τουρνουά Μίνι "Π.Βαρζακιάν".
Μια προσφορά του Γυμναστηρίου :
FLEX Health&Fitness
Λ. Ιωνίας 110
Ηράκλειο Κρήτης
2810322944
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ- Ο.Α.Χ 24-32
Οκτάλεπτα: 7-15,4-4 (ημίχ.),5-13, 8-0
Ακαδημια Ρεθυμνου (Χειμωνιδης Μ.) : Μουρατιδης 2, Πετρακης 2, Μουλιτσας , Νικολιδακης Ε. Κωστακης 7, Καψαλακης 2, Μουλιτσας Η. , Καθαρακης 2 , Χαιρετης , Χριστοδουλακης Ε. 5,
Χριστοδουλακης Σ. 4
Ο.A.X (Θεοδωρακης Λ.): Αλεξανδρακης , Καζανης Α. 6, Γεωργιαδης 22, Παπουλιας 2, Κακλιδακης ,Ζαχαριουδακης Γ.,Μπουναφατσος, Καβουρας, Παπαλιονακης , Μενεγακης , Ζαχαριουδακης Γ. , Πουμπλακης 2
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου