Νηστικοί θα πάνε στα "Δυο Αοράκια", την Κυριακή στο τελευταίο παιχνίδι οι φίλοι του Ηράκλειο καθώς, το τζάμπολ της Κρητικής με την ομάδα της Εύβοιας θα γίνει μεσημεριάτικα και συγκεκριμένα στις 13.00 .
Η ανακοίνωση:
Για συγκοινωνιακούς λόγους και μετά από συμφωνία των δύο Σωματείων, ο αγώνας Ηράκλειο ΟΑΑ-ΓΣ Κύμης, για την 26η Αγωνιστική του Πρωταθλήματος της Β’ Εθνικής Κατηγορίας Ανδρών (1ος όμιλος) της 10/05/2015 αντί ώρας 17.00, θα διεξαχθεί ώρα 13.00 στο κλειστό γυμναστήριο Ηρακλείου Δύο Αοράκια.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου