Οπως ανακοίνωσε πριν απο λίγο, η ομάδα του Α.Ο. Δειλινό Basketball, στην επίσημη σελίδα κοινωνικής δικτύωσης, ο πρώην βοηθός προπονητής ΟΦΗ Γ.Γωνιωτάκης θα βρίσκεται στην άκρη του πάγκου του Δειλινού την νέα περίοδο.
Δεν εχει ξεκαθαρίσει ακόμα αν ο νέος τεχνικός, παραμείνει στις υποδομές της ομάδας των "ασπρόμαυρων" στην Εφόδου.
Η ανακοίνωση του Δειλινού:
"Το Α.Ο Δειλινό ανακοινώνει την έναρξη της συνεργασίας της με τον έμπειρο προπονητή Γωνιωτάκη Γιώργο για το ανδρικό τμήμα τον οποίο καλωσορίζουμε στην "οικογένεια" της ομάδος"!
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου