Το "9 στα 9", εκαναν σήμερα στο ΒΑΚ, οι Παγκορασίδες του ΟΦΗ, που επικράτησαν για το πλαίσιο της 10ης αγωνιστικής της Ιεράπετρας με 58-25 και βρίσκονται "αγκαλιά", με την πρώτη θέση.
Στον αυριανό τελευταίο αγώνα-ντέρμπι, οι αθλήτριες του Νίκου Δελατόλα, θέλουν νίκη, η ήττα ακόμα μέχρι και 19 πόντους για να κατακτήσουν την πρώτη θέση στον όμιλό τους.
ΟΦΗ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ :58-25
Ημίχρονο :23-08
ΟΦΗ (Ν.Δελατόλας):Ιατράκη 8, Κοντογιάννη 4,Παπαδάκη Ευα, Παπαδάκη Κ. 8 (1),Βατσινα 6, Μπορμπαντωνάκη 2, Κουράτορα 3 (1), Φραγκάκη 6 , Παπαμαρκάκη Β. 4,Λιόντα 6,Σφακιανάκη 11 (1).
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Δεδελετάκη Μ.) :Κοσμίδη Δ., Αρχαγγελιδάκη 1, Ραϊνάκη 3,Μεταξάκη 9, Κονδυλάκη 2 Τρικοίλη 3 Αγγελοπούλου 4,Κοσμίδη Μ., Βογιατζάκη Α. 3,Ρουμπάκη.
Μια προσφορά:
Κάθε Τρίτη το MarQuise12 είναι προετοιμασμένο να σας νοσηλεύσει αλλά Ελληνικά στην εντατική!!!
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου