Εκτός έδρας νίκη στην Αλικαρνασσό, επι του Ηροδότου, για τις Παγκορασίδες του Παντελή Χατζηδάκη, ο Εργοτέλης, που επικράτησε με δεκα πόντους διαφορά, 26-36.
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 26-36
ΗΡΟΔΟΤΟΣ(ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ): ΒΕΡΙΓΟΥ ΑΙΚ. 6, ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ , ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ ΕΛ. 4, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗ Ι. , ΒΕΡΙΓΟΥ Μ. 3 , ΜΑΝΟΥΚΑΚΗ 2, ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΣΟΥ 9, ΤΖΑΝΕΤΗ 2, ΓΑΛΑΝΑΚΗ, ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ): ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΜΑΡΙΕΤΤΑ, ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗ , ΒΑΒΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ , ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗ 2, ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ , ΚΡΙΜΙΛΗ 29, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ 3, ΜΕΤΑ, ΘΩΜΑ 2, ΦΡΟΚΟΥ.
Μια προσφορά:
Κάθε Τρίτη το MarQuise12 είναι προετοιμασμένο να σας νοσηλεύσει αλλά Ελληνικά στην εντατική!!!
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου