Με ανακοίνωσή της η Η ΚΑΕ Ρέθυμνο Aegean ,συγχαίρει για το χάλκινο μετάλλιο που κατέκτησαν οι Νεανίδες του ΟΚΑ Αρκαδίου του κόουτς Πλευράκη, στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα μπάσκετ που διεξήχθη στην Κοζάνη.
Η ανακοίνωση:
"Η ΚΑΕ Ρέθυμνο Aegean εκφράζει τα θερμά της συγχαρητήρια στα κορίτσια, τον προπονητή Κώστα Πλευράκη και την διοίκηση του ΟΚΑ Αρκάδι για την κατάκτηση της 3η θέσης στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα νεανίδων που ολοκληρώθηκε στην Κοζάνη.
Το χάλκινο μετάλλιο που κατέκτησαν τα κορίτσια του Κώστα Πλευράκη αποδεικνύει την δουλειά σε βάθος που γίνεται στο Ρεθυμνιώτικο μπάσκετ και επιβεβαιώνει ότι το μέλλον του αθλητισμού βρίσκεται στην περιφέρεια".
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου