Ορισμοί διαιτητών κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  των Εθνικών πρωταθλημάτων και της ΕΚΑΣΚ , για τους αγώνες της 28ης έως 29ης Μαρτίου 2015.


ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ


ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2015

Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ - ΚΗΦΙΣΙΑ
(Δ)Αναστόπουλος - Μητσόπουλος - Παντελίδης (Μαγκανάς)
(Κ) ΒΛΑΣΣΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)


Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΨΥΧΙΚΟ
(Δ) Ταρενίδης Στ. - Συμεωνίδης - Λόρτος (Μαχαιριανάκης)

(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Β) - ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)


ΕΚΑΣΚ


Διαιτητές:



28-03-2015 19:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος
AOH ΟΑΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

28-03-2015 19:00 Λίντο Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Μπανασάκης Θοδωρής
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


28-03-2015 18:30 Σούδα Γυναικών
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 2000 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


28-03-2015 18:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Μακρής Παναγιώτης Χατζημάρκος Δημήτρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ


28-03-2015 17:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


28-03-2015 17:00 Σούδα Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ


28-03-2015 16:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης
ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΟΦΗ 2


28-03-2015 15:30 Σούδα Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ


28-03-2015 15:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ 1


28-03-2015 14:00 Μοίρες Παμπαίδων
Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2


28-03-2015 13:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1


28-03-2015 13:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


28-03-2015 12:00 Β.Α.Κ Παγκορασίδων
Τσίγκου Μαρία
ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


28-03-2015 12:00 Ταυρωνίτης Παγκορασίδων
Πελίκα Μαρία
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ


28-03-2015 10:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ


29-03-2015 20:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος
ΑΣΚΗΣΗ - ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ


29-03-2015 18:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2


29-03-2015 18:00 Χανίων Παγκορασίδων
Ξυλάς Δημήτρης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000


29-03-2015 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χρυσός Θανάσης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ


29-03-2015 16:00 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Φλίγκος Βασίλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ


29-03-2015 16:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Καρανικόλα Ρένα
ΟΦΗ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ


29-03-2015 16:00 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Παπαναστασίου Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ


29-03-2015 15:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Βιττωράκης Άγγελος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΥΔΩΝ 2


29-03-2015 14:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Καρανικόλα Ρένα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ


29-03-2015 13:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος
ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΟΦΗ 1


29-03-2015 13:00 Νεάπολη Παμπαίδων
Παπαναστασίου Γιάννης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ


29-03-2015 12:00 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1


29-03-2015 11:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΟΓΕΑΣ ΓΑΣ


29-03-2015 11:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Θεοδωράκης Στάθης
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ




Κριτές:

ΣΑΒΒΑΤΟ 28-03-2015

ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΟΦΗ 2
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ.

ΒΑΚ 10.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΒΑΚ 12.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΒΑΚ 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 18.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ.

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29-03-2015

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΝΤΑΜΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΒΑΚ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ -ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΒΑΚ13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΒΑΚ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ.
ΒΑΚ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ Χ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΑΝ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑΧ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΛ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕΛ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 18.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΑΧ 2000
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ.



Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.