Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές των Εθνικών πρωταθλημάτων και της ΕΚΑΣΚ , για τους αγώνες της 28ης Φεβρουαρίου .έως 4ης Μαρτίου 2015.
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-02-2015
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ
(Δ) Πουρσανίδης Κ - Ευφραιμίδης - Ταρενίδης Κ. (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Σ) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 01-03-2015
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΑΓΟΡ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
(Δ) Μάνος - Τσούνας - Ταρενίδης Σ. (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Β) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Χ) - ΒΛΑΣΣΗΣ (24)
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
(Δ) Αναστόπουλος Α - Κυριακόπουλος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ) - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΙΓΑΛΕΩ
(Δ) Ντάνος - Νάστος (Σαιτάκης)
(Κ) ΑΝΤΩΝΑΚΗ (Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ (24)
ΕΚΑΣΚ
Διαιτητές:
28-02-2015 19:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης Χρυσός Θανάσης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
28-02-2015 18:00 Μοίρες Παμπαίδων
Χιωτάκης Νίκος Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
28-02-2015 17:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
28-02-2015 16:30 Ρέθυμνο Κορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
28-02-2015 16:00 Χερσόνησος Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
28-02-2015 15:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Μαραγκάκης Ανδρέας
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
28-02-2015 13:00 Κλαδισός Κορασίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
28-02-2015 11:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Φλουρής Νίκος Πελίκα Μαρία
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
01-03-2015 19:00 Λίντο Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Μαραγκάκης Ανδρέας
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
01-03-2015 17:00 Αρχάνες Παμπαίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Φλίγκος Βασίλης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΚΗΣΗ
01-03-2015 17:00 Κλαδισός Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Ξυλάς Δημήτρης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ
01-03-2015 16:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
01-03-2015 16:00 Σητεία Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
01-03-2015 15:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Παλιατσός Βασίλης Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
01-03-2015 15:00 Κλαδισός Γυναικών
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 2000 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
01-03-2015 15:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σμυρνάκης Χριστόφορος Χιωτάκης Νίκος
ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
01-03-2015 13:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
01-03-2015 13:00 Νεάπολη Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
01-03-2015 11:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Πίπλιος Παναγιώτης
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
02-03-2015 17:30 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
04-03-2015 18:30 Κλαδισός Νεανίδων
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-02-2015
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ Α' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΓΟΡ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΠΑΙΔΩΝ Β' ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΦΗ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ1 - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ.
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01-03-2015
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΜΑΡΑΚΗ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
AΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 3-4
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ
ΒΑΚ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ
ΑΡΧΑΝΕΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΚΗΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΣΗΤΕΙΑ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΑΧ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02-03-2015
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 04-03-2015
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου