Με την ευκαιρία της έναρξης του πρωταθλήματος μπάσκετ της Β! Εθνικής κατηγορίας , η επιτροπή μπάσκετ του ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α., νοιώθει την ανάγκη να ευχαριστήσει πέρα από τους μεγάλους και μικρούς χορηγούς της (όλοι πολύτιμοι) και κάποιους ανθρώπους που προσφέρουν πολλά αλλά ποτέ δεν φαίνονται.
Αποτελεί τιμή για την ομάδα μας το ότι ιατρός αγώνων και φέτος θα είναι ο βραβευμένος πανεπιστημιακός ιατρός, καθηγητής κ. Γεωργόπουλος Δημήτρης.
Η επιτροπή μπάσκετ οφείλει ένα μεγάλο ευχαριστώ στο Δ.Σ του Ομίλου και στον πρόεδρο του κ. Μαρκαντωνάκη Μανόλη για την ουσιαστικότατη συμπαράσταση στο δύσκολο έργο μας.
Τέλος θέλουμε να ενημερώσουμε την μπασκετική κοινότητα για την πλήρη σύνθεση της επιτροπής μπάσκετ του ομίλου μας.
Αρναουτάκης Μανόλης, Καλλέργης Μιχάλης , Μπαξεβάνης Νίκος , Περαντωνάκης Κώστας, Σπυριδάκης Μανόλης , Στεφανάκης Γιάννης , Χαλκιαδάκης Μάνος, Χαρίσης Χρήστος.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου