Ο Στράτος Τσαμπής αποχαιρέτησε το Περιστέρι και όπως αναφέρει το superbasket.gr ο επόμενος σταθμός της καριέρας του είναι πιθανόν να βρίσκεται στην Κρήτη.
Παράλληλα μαζί με τον Μ.Δημτριάδη πιθανότατα επιστρέφει και ο Πρόδρομος Τσερκιτζόγλου που αν κι έχει δεχτεί προτάσεις απο ομάδες του Ηρακλείου ( η μια μάλιστα του πρότεινε διετές !!συμβόλαιο), θα ακολουθήσει τον δρόμο του προπονητή του.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου