Μετά απο δυο χρόνια και μεσολαβώντας το πέρασμά του απο τον Εργοτέλη και την Γ΄Εθνική, ο Γιώργος Δαγαλάκης επέστρεψε στην Μεσαρά.Η επίσημη σελίδα της ομάδας του κάμπου της Μεσσαράς, αναφέρει..
"Με εμφατικό τρόπο ολοκλήρωσε η ομάδα μας τις μεταγραφές της για το φετινό καλοκαίρι καθώς πρόσθεσε στο δυναμικό της άλλον έναν παλιό γνώριμο που πέρυσι αγωνιζόταν στην Γ' εθνική με την φανέλα του Εργοτέλη. Πρόκειται φυσικά για τον Γιώργο Δαγαλάκη η παρουσία του οποίου δυναμώνει ακόμα περισσότερο την ομάδα μας. Και η χρονιά όντως προμηνύεται μεγάλη."..
Εγγραφή σε:
Σχόλια ανάρτησης
(
Atom
)
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου