Το Πρόγραμμα ανόδου στην Α2 Γυναικών.


Το πρόγραμμα ειδικού πρωταθλήματος 2013-14 για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών σε Βορρά και Νότο, ανακοινώθηκε απο την ΕΟΚ  Tα τελευταία νέα του Αρκαδίου.
Ανακοινώθηκε απο την ΕΟΚ, το  πρόγραμμα ειδικού πρωταθλήματος 2013-14 για την άνοδο στην Α2 Εθνική Κατηγορία Γυναικών σε Βορρά και Νότο.

οι πρωταθλήτριες Κρήτης που βρίσκονται στην τελική ευθεία της  προετοιμασίας τους για την μάχη της διεκδίκησης της ανόδου στην Α2 Εθνική κατηγορία, μέσω του ειδικού πρωταθλήματος, εμφανίζονται λίγο κουρασμένα από ολόκληρη την χρονιά, αλλά και από την συμμετοχή τους στις Πανελλήνιες εξετάσεις.

Η έλλειψη συγκέντρωσης αποτελεί το μεγαλύτερο γρίφο προς επίλυση που έχουν,τα κορίτσια του Κώστα Πλευράκη,  ενώ παράλληλα υπάρχουν και κάποια μικροπροβλήματα τραυματισμών, όχι όμως ιδιαιτέρως ανησυχητικά. 

Μικροενοχλήσεις στο γόνατο αισθάνεται η Λελεδάκη (ενοχλήσεις στο μηνίσκο), ενώ μικροπρόβλημα τραυματισμού αντιμετωπίζει και η Ζουμπεράκη.

Τροποποιητικό Πρόγραμμα Ειδικού Πρωταθλήματος 2013-14 για την άνοδο στην Α2’ Εθνική Κατηγορία Γυναικών.

ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ

ΣΩΜΑΤΕΙΑ

Α’ ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ Β’ ΥΠΟΟΜΙΛΟΣ
1. ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου 1. ΓΣ Αναγέννηση Λαμίας
2. ΑΟ Άργους «Δαναοί» 2. ΑΟ Σχερία Κέρκυρας
3. EA Παραλίας 3. ΑΟ Καλαμάτα 1980
4. Βούρειος ΑΟ Λιβαδιων


ΠΕΜΠΤΗ - 26/06/2014
ΓΗΠΕΔΟ: METΣ Α’
17.00 ΒΑΟΛ – ΟΚΑ Αρκάδι
19.00 ΑΟ Δαναοί Αργους – ΕΑ Παραλίας

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - 27/06/2014
ΓΗΠΕΔΟ: METΣ Α’
17.00 ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ – ΒΑΟΛ
19.00 ΟΚΑ Αρκάδι – ΑΟ Δαναοί Αργους


ΣΑΒΒΑΤΟ - 28/06/2014
ΓΗΠΕΔΟ: METΣ Α’
10.00 ΒΑΟΛ – ΑΟ Δαναοί Αργους
12.00 EA Παραλίας – ΟΚΑ Αρκάδι
16.00 ΓΣ Αναγέννηση Λαμιας - ΑΟ Καλαμάτα 1980

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/06/2014
ΓΗΠΕΔΟ: METΣ Α’
10.0 1ος Α’ υποομίλου – 2ος Β’ υποομίλου (αγώνας κατάταξης)



ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ - 25/06/2014
Γήπεδο: Σταυρούπολης
17.00 ΑΟ Ν. Τριγλίας - ΑΟΚ Βέροιας
19.00 ΓΣΚ Λασσάνης – ΑΠΣ Ασπίς 2001
Ρεπό: ΑΟ Αίολος Τρικάλων

ΠΕΜΠΤΗ - 26/06/2014
Γήπεδο: Σταυρούπολης
17.00 ΑΠΣ Ασπίς 2001 – ΑΟ Ν. Τριγλίας
19.00 ΑΟΚ Βέροιας – ΑΟ Αίολος Τρικάλων
Ρεπό: ΓΣΚ Λασσάνης

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ - 27/06/2014
Γήπεδο: Σταυρούπολης
17.00 ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΑΠΣ Ασπίς 2001
19.00 ΑΟ Ν. Τριγλίας – ΓΣΚ Λασσάνης
Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

ΣΑΒΒΑΤΟ - 28/06/2014
Γήπεδο: Σταυρούπολης
17.00 ΓΣΚ Λασσάνης – ΑΟ Αίολος Τρικάλων
19.00 ΑΠΣ Ασπίς 2001 – ΑΟΚ Βέροιας
Ρεπό: ΑΟ Ν. Τριγλίας 

ΚΥΡΙΑΚΗ - 29/06/2014
Γήπεδο: Σταυρούπολης
12.00 ΑΟ Αίολος Τρικάλων – ΑΟ Ν. Τριγλίας 
14.00 ΑΟΚ Βέροιας – ΓΣΚ Λασσάνης
Ρεπό: ΑΠΣ Ασπίς 2001

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.