Ορισμοί διαιτητων κριτών.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές  των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ , των αγώνων για τους αγώνες της 23ης, έως  26ης  Μαΐου 2014.
ΕΚΑΣΚ


Διαιτητές:

23-05-2014 19:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Βασσάκης Γεώργιος
ΓΣΗ Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 1   Αγώνας κατάταξης


23-05-2014 19:00 Λίντο Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
Δειλινό ΑΟ - ΑΣΑ Αναγέννηση    Αγώνας κατάταξης


23-05-2014 18:30 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟΡ - ΓΑΣ Μεσσαρά       Αγώνας κατάταξης


23-05-2014 17:30 Λίντο Παμπαίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
Ανδρογέας ΓΑΣ - ΑΣΑ Αναγέννηση


23-05-2014 16:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΟΦΗ 2 - Ηράκλειο 2    Κατάταξη παίδων 


24-05-2014 19:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης
Άσκηση - Δειλινό 2 

24-05-2014 18:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης
Ηρόδοτος 2 - ΓΣΗ Φιλαθλητικός 


24-05-2014 18:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Ρασούλη Χρύσα
ΑΣΑ Αναγέννηση - ΓΣΗ Φιλαθλητικός   Αγώνας κατάταξης


24-05-2014 18:00 Λίντο Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Τσίγκου Μαρία
Ηράκλειο 2 - Δειλινό ΑΟ 


24-05-2014 17:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Έλενα
ΟΦΗ 3 - ΑΣΑ Αναγέννηση 


24-05-2014 17:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΟΦΗ 2 - Άσκηση


24-05-2014 17:00 Μοίρες Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΓΑΣ Μεσσαρά - ΟΦΗ 2


24-05-2014 16:30 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Χανιαλάκης Θεόφιλος
ΑΓΟΡ - ΟΑΧ


24-05-2014 16:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μαλαμάς Γιάννης
ΟΦΗ 3 - Ανδρογέας ΓΑΣ


24-05-2014 15:45 Αλικαρνασσός  
Μίνι αγόρια Σμυρνάκης Χριστόφορος
Δειλινό 2 - Ηρόδοτος 2


24-05-2014 15:45 Σούδα Μίνι κορίτσια
Κώτσου Λία Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ - ΟΚΑ Αρκάδι 


24-05-2014 15:00 Άγιος Νικόλαος Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΟΦΗ


24-05-2014 15:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Αρτεμάκη Δόμνα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΟΑΧ - ΑΟ Ακρωτηρίου 


24-05-2014 15:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μαλαμάς Γιάννης
ΑΣΑ Αναγέννηση - ΑΟ Γιούχτας


24-05-2014 14:45 Άγιος Νικόλαος Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΑΟ Αγ. Νικολάου 


24-05-2014 14:30 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
Σητειακός 1 - ΑΟ Ιεράπετρα 


24-05-2014 14:30 Αλικαρνασσός  
Μίνι αγόρια Γερμανής Βαγγέλης
Ηράκλειο ΟΑΑ - Ηρόδοτος 1 


24-05-2014 14:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ Αρκάδι - Ηράκλειο ΟΑΑ


24-05-2014 13:45 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΟ Γιούχτας - ΓΑΣ Μεσσαρά


24-05-2014 13:15 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΑΟ Ιεράπετρα - ΑΟ Αγ. Νικολάου 


24-05-2014 13:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης
ΟΦΗ 1 - Δειλινό 1


24-05-2014 12:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΓΑΣ Μεσσαρά - Πεδιάδα ΑΟΧ


24-05-2014 12:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης
Ηρόδοτος 1 - Εργοτέλης ΓΣ


24-05-2014 12:00 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
Σητειακός 1 - ΑΟ Αγ. Νικολάου 


24-05-2014 11:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μακρής Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα
Ανδρογέας ΓΑΣ - Πεδιάδα ΑΟΧ


24-05-2014 10:45 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης
Δειλινό 1 - Ηράκλειο ΟΑΑ


24-05-2014 10:00 Β.Α.Κ Παίδων

Μακρής Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα

26-05-2014 16:00 Κλαδισός Παγκορασίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Χριστινάκης Βασίλης
ΟΑΧ - Εργοτέλης ΓΣ


26-05-2014 13:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΓΣΗ Φιλαθλητικός - ΟΦΗ





Κριτές:


ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΜΑΙΟΥ 2014
 
ΛΙΝΤΟ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
 
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΟΦΗ 1
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
 
ΒΑΚ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΛΑΔΟΥ – ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
 
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΜΑΙΟΥ 2014
 
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ. – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
 
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.45 ΜΙΝΙ(Π)  ΔΕΙΛΙΝΟ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΜΙΝΙ (Π)  ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.15 ΜΙΝΙ (Π)  ΟΦΗ 1 – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.45 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 2 – ΑΣΚΗΣΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.15 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΣΚΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
 
ΒΑΚ 10.00  ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΒΑΚ 11.15 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 12.30 ΜΙΝΙ (|Π) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΒΑΚ 13.45 ΜΙΝΙ (Π) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΒΑΚ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 16.15 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 3 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 17.30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 3 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ
 
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
 
ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΟΦΗ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
 
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.45 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
 
ΣΗΤΕΙΑ 12.00 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1 – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
ΣΗΤΕΙΑ 13.15 ΜΙΝΙ (Π) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
ΣΗΤΕΙΑ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1 – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
 
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ. - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
 
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ – ΟΑΧ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
 
ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΜΑΙΟΥ 2014
 
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΟΦΗ 1
ΚΛΑΔΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ
 
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.