Ορισμοί διαιτητών-κριτών.

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές των Εθνικών κατηγοριών, των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ, καθώς και του 3ου τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ, γι αυτό το τριήμερο   30 Νοεμβρίου  έως  02  Δεκεμβρίου 2013.






ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2013
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΠΣ ΠΑΠΑΔΟΣ ΓΕΡΑΣ
(Δ)Καλογερόπουλος – Σκαλτσής (Γιαννακουδάκης)
(Κ)  ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (Σ) – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2013
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΡΕΘΥΜΝΟ AEGEAN – ΤΡΙΚΑΛΑ BC
(Δ) Γκόντας – Μάνος – Καλδίρης (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣ Ν.Φ.
(Δ)Σπυρόπουλος Α – Ντάνος (Κουρκουνάκης)
(Κ) ΜΑΙΔΩΝΗΣ (Σ) –  ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ (Χ). –  ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (24)
ΕΚΑΣΚ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ


02-12-2013 18:00 Λίντο Εφήβων Μαλαμάς Γιάννης Παπαναστασίου Γιάννης
Εργοτέλης ΓΣ - ΑΓΟΡ


01-12-2013 18:30 Ρέθυμνο Γυναικών Θεοδωράκης Στάθης Ξυλάς Δημήτρης
ΟΚΑ Αρκάδι - ΟΑ Χανίων


01-12-2013 17:00 Λίντο Γυναικών Βαλούρδος Γιώργος Ρασούλη Χρύσα
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΑΟ Ιεράπετρα

01-12-2013 15:00 Λίντο Εφήβων Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θανάσης
Ανδρογέας ΓΑΣ - ΑΟ Κύδων


01-12-2013 12:00 Ρέθυμνο Εφήβων Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
Ακ. Ρεθύμνου - ΑΕ Πλατανιάς

01-12-2013 12:00 Β.Α.Κ Κορασίδων Χατζημάρκος Μανώλης Κουντούρη Κατερίνα
ΟΦΗ - Εργοτέλης ΓΣ


01-12-2013 11:30 Σητεία Εφήβων Μαρνελάκης Γιάννης Γερμανής Βαγγέλης
Σητειακός ΑΟ - Ηράκλειο ΟΑΑ


30-11-2013 20:00 Αλικαρνασσός Παίδων Φλίγκος Βασίλης Αργυρίου Μιχάλης
Δειλινό ΑΟ - ΑΟ Γιούχτας


30-11-2013 19:00 Λίντο Ανδρών Μακρής Παναγιώτης Χατζημάρκος Δημήτρης
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΑΟ Κύδων

30-11-2013 18:00 Σούδα Κορασίδων Χριστινάκης Νώντας Πελίκα Μαρία
ΟΑ Χανίων - ΟΚΑ Αρκάδι


30-11-2013 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών Μαρνελάκης Γιάννης Γερμανής Βαγγέλης
Ακ. Ρεθύμνου - Εργοτέλης ΓΣ


30-11-2013 18:00 Ιεράπετρα Ανδρών Καρανικόλα Έλενα Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟ Ιεράπετρα - ΑΣΑ Αναγέννηση

30-11-2013 18:00 Κλαδισός Παίδων Αρτεμάκη Δόμνα Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
Κύδων 2 - ΟΦΗ 2


30-11-2013 17:00 Μοίρες Ανδρών Μπανασάκης Θοδωρής Μαραγκάκης Ανδρέας
ΓΑΣ Μεσσαρά - Δειλινό ΑΟ


30-11-2013 17:00 Λίντο Ανδρών Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Ρένα
ΓΣ Χάνδακας - Πεδιάδα ΑΟΧ

30-11-2013 17:00 Δύο Αοράκια Παίδων Καρανικόλα Αλεξάνδρα Πίπλιος Παναγιώτης
Ηράκλειο 1 - ΟΦΗ 1


30-11-2013 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων Γαλανόπουλος Γιώργος Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΓΣΗ Φιλαθλητικός - Κύδων 1


30-11-2013 16:00 Ιεράπετρα Παίδων Καρανικόλα Έλενα Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟ Ιεράπετρα - Πεδιάδα ΑΟΧ


30-11-2013 15:30 Δύο Αοράκια Παίδων Κατσαπρακάκης Χρήστος Βασσάκης Γεώργιος

Ηράκλειο 2 - Σητειακός ΑΟ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11- 2013
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ  ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΚΥΔΩΝ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΚΥΔΩΝ 1
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΒΛΑΣΣΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΑΝΤΩΝΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 15.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΟΦΗ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΜΟΙΡΕΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ  ΜΕΣΣΑΡΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΑΣΙΛΑΚΗ – ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 – ΟΦΗ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑΣ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΑΡΚΑΔΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2013
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΚΥΔΩΝ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΒΑΚ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΣΗΤΕΙΑ 11.30 ΕΦΗΒΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ
Α[ΠΟΣΤΟΛΑΚΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 02-12-2013
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ
ΔΟΠΑΦΜΑΗ ΜΙΝΙ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30-11-2013
ΒΑΚ 10.30 ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1(Α)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 12.00 ΟΦΗ 1 – ΔΕΙΛΙΝΟ(Α)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 13.30 ΟΦΗ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ(Γ)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ(Β)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2(Α)
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Γ)
ΜΑΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ.- ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 01-12-2013
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΟΦΗ 1 – ΔΕΙΛΙΝΟ(Β)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΣΚΗΣΗ (Α)
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΣΗ(Β)
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 (Α)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.30 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Α)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΟΦΗ 2 (Β)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ.- ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.