Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και οι κριτές των αγώνων της ΕΚΑΣΚ, Σαββάτου 22/12/12, έως Κυριακής 30/12/12.
Το kritikobasket.gr, θα δημοσιεύει πλέον και με νέα μορφή τους ορισμούς, καθώς τώρα με ένα κλικ θα προβάλλονται εύκολα και πρακτικά στο site στο MotionChart ,κάτω από τις αναρτήσεις με τίτλο:
"Πρόγραμμα αγώνων με τους διαιτητές, κριτές και κομισάριους, των αγωνιστικών αναμετρήσεων της ΕΚΑΣΚ"
ΟΡΙΣΜΟΙ ΑΠΟ 22/12/2012 ΕΩΣ 30/12/2012
ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/12
ΑΝΔΡΩΝ
14:00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ Γ.Σ. ΧΑΝΔΑΚΑΣ - ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
16:00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ
18:00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΒΛΑΣΣΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
18:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΒΑΡΟΥΧΑ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΕΦΗΒΩΝ (ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/12).
10:00 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (ΚΑΛΥΚΑΚΗ)
KYΡIAKH 23 – 12 -2012
17:00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ ( ΜΑΡΑΚΗΣ Ι.)
18:00 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΧΑΤΖΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30-12 - 2012
16:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/12).
11:30 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ –ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ)
17:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ- ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
KYΡIAKH 23 – 12 -2012
15:00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ ( ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ )
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-12-2012
17:00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ(ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-12-2012).
15.30 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ-ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ(ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/12).
13:30 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ– ΚΟΚΑΡΑΚΗ (ΤΣΙΓΚΟΥ)
20:00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ (ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ)
14:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ-- ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
16:00 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
16:30 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
18:30 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
12:00 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥ.
15:00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 1 ΠΑΙΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
KYΡIAKH 23 – 12 -2012
16:00 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΓΣΗ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΧΑΤΖΑΚΗ
19:00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ ( ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗΣ ΕΜ.)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 28-12-2012
16:00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 16:00 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ(ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/12).
ΣΗΤΕΙΑΣ 15:00 ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ-ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
KYΡIAKH 23 – 12 -2012
12:00 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ. - (ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.)
14:30 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1 - Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου