Ορισμοί κριτών το Σαββατοκύριακο.


Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές και κομισάριοι των αγώνων των εθνικών κατηγοριών και οι κριτές της ΕΚΑΣΚ, και  τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ, Σαββάτου 01/12/12, Κυριακής 02/12/12. 

ΕΘΝΙΚΕΣ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1 – 12 -2012

Α2 ΑΝΔΡΩΝ
15.00  ΒΑΚ ΟΦΗ - ΚΑΠ
(Δ) Βαρδάλος-Λαζαρίδης-Μπλέτσας (Κουρκουνάκης)
(Κ) ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (Σ) – ΠΑΠΑΔΑΚΗ (Β) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Χ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)
ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 1 – 12 -2012
ΑΝΔΡΩΝ

18.00 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ   ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

17.30 ΣΗΤΕΙΑΣ  ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ

18.00 ΜΟΙΡΕΣ   ΜΕΣΣΑΡΑ – ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΒΛΑΣΣΗΣ

19.00 ΛΙΝΤΟ  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΠΑΙΔΩΝ

13.00 ΛΙΝΤΟ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

15.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ 2
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

16.30 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ   ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

18.30 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

16.00 ΜΟΙΡΕΣ   ΜΕΣΣΑΡΑ – ΟΦΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΒΛΑΣΣΗΣ

 15.00 ΣΗΤΕΙΑΣ   ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ- ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

 12.00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ   ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

14.00 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ  ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. – ΚΩΤΣΟΥ

ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

14.30 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ –ΟΑΧ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

20.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ   ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 2- 12 – 2012

ΑΝΔΡΩΝ

20.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ   ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΚΥΔΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΕΦΗΒΩΝ

15.00 ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ

12.00 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ   ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

12.00 ΚΛΑΔΙΣΟΣ   ΚΥΔΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΠΑΙΔΩΝ

13.00 ΛΙΝΤΟ   ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ

13.00 ΜΟΙΡΩΝ   ΜΕΣΣΑΡΑ  - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

16.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ   ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΛΑΣΣΗΣ

17.30 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ   ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ

18.00 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ   ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΧΑΤΖΑΚΗ

17.00 ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ   ΟΑΧ – ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

16.00 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ   ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ

2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΔΟΠΑΦΜΑΗ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 1-12-2012
ΚΛΕΙΣΤΟ: ΑΛΙΚ/ΣΟΣ

10.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Α)
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

11.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Β)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

13.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ (Γ)
ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΚΛΕΙΣΤΟ:2 ΑΟΡΑΚΙΑ

10.00 ΟΑΣΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Α)
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΕΡΟΝΤΗ

11.30 ΟΦΗ – ΟΑΣΗ (Β)
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

13.00 ΟΦΗ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ (Γ)
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2-12-2012
ΚΛΕΙΣΤΟ:2 ΑΟΡΑΚΙΑ

10.00 ΔΕΙΛΙΝΟ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Α)
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΕΡΟΝΤΗ

11.30 ΔΕΙΛΙΝΟ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Β)
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΕΡΟΝΤΗ

13.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.