![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjhsDem6HwfevXVYaBACp7yuIG09DWjNBjjdDNPlshsx3a2kIjAeKyKT2HUMNMd6YYcvTKrr2ImQVwXK-aavwYtaHL37m0GdBGfoRPVYHKO2m_53SX1FuyV4pcKCYZNg-zk4FSOnX_2lJQ/s1600/%25CE%2595%25CF%2586%25CE%25AE%25CE%25B2%25CF%2589%25CE%25BD_90.jpg)
Με αρκετές απουσίες στο ρόστερ του ο ΑΓΟΡ δεν είχε σημαντικά προβλήματα να επικρατήσει με 54-40 του ΟΦΗ και να πραγματοποιήσει μεγάλο βήμα, όσον αφορά την πρόκριση του στις έξι καλύτερες ομάδες (β΄ φάση), της Κρήτης.
Αντίθετα με την ήττα τους οι "ασπρόμαυροι" , μένουν πιθανότατα εκτός β΄φάσης.
ΑΓΟΡ-ΟΦΗ 54-40
Δεκάλεπτα: 17-03, 27-12 (ημίχ.), 42-29, 54-40.
ΑΓΟΡ (Πολοπετράκης): Λύκος, Δομαζάκης Μ. 7, Μαντάς, Μποτωνάκης, Νικολάου, Μελόκου 13(3), Κουτσονικολής, Τσιμπισκάκης 9, Πεδιαδίτης 4, Δομαζάκης Ν. 10(1), Παναρετάκης 7
ΟΦΗ (Γωνιωτάκης Γ.): Χαλκιαδάκης, Γιακουμάκης Μ. 6, Γιάννης 1, Ζερβουδάκης 4, Γαλυφιανάκης, Παπαδάκης 2, Λυριτζάκης 7, Μαρής 8, Τσελέκος 10(1), Μπόχτης, Πιταροκοίλης, Ζαχαριουδάκης.
Η βαθμολογία:
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου