Ορισμοί κριτών το Σαββατοκύριακο.

Ενημερωθείτε για τους ορισμούς της γραμματείας στους αγώνες Εθνικών  τοπικών και Εργασιακών πρωταθλημάτων. Ποιοι "σφυρίζουν" στον 3ο  τελικό Γυναικών ΕΚΑΣΚ. Σύντομα οι ορισμοί και στο boxMatchCenter  του kritikobasket.gr  δεξιά ....

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22 – 04 – 2012
 Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
(Δ) Δημόπουλος – Δαρλαμήτσος (Τζωρτζάκης )
(Κ) ΑΝΤΩΝΑΚΗ – ΒΛΑΣΣΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΠΟΡΦΥΡΑΣ
(Δ) Μπούσιας – Ντάνος (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΔΑΜΑΝΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.

ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21 – 04 – 2012

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.15 ΜΙΝΙ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΧ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΒΑΚ 12.00 ΜΙΝΙ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΟΦΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 15.00 ΜΙΝΙ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΜΙΝΙ Κ ΑΡΚΑΔΙ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΔΑΜΑΝΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΜΙΝΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ –ΑΓΟΡ
ΚΩΤΣΟΥ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 11.00 ΜΙΝΙ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΟΑΧ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 12.30 ΜΙΝΙ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2012

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΜΙΝΙ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ Κ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ Π ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ ΔΕΙΛΙΝΟ 1 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.30 ΜΙΝΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2 – ΑΟΑΝ
ΧΑΤΖΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 14.30 ΜΙΝΙ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1 – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΧΑΤΖΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 11.00 ΜΙΝΙ ΚΥΔΩΝ 1 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 12.30 ΜΙΝΙ ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΓΟΡ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 12.00 ΜΙΝΙ ΚΙΣΣΑΜΟΣ – ΟΑΧ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 13.30 ΜΙΝΙ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (Δ.Ο.Π.Α.Φ.Μ.Α.Η.)
 ΔΕΥΤΕΡΑ 23 – 04 – 2012

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΟΤΕ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΥΠΑ – ΙΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΚΟΥΤΡΗΣ – ΠΑΛ.ΟΦΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23 – 04 – 2012

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 OFF ROAD CLUB – ΣΥΔΚΑΚ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ – ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΤΕΕ ΤΑΚ – ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 – 04 – 2012

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ – ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΑΥΓΕΝΙΚΗ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25 – 04 -2012

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΚΤΙΣΤΩΡ – ΕΛΜΕ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΙΤΕ – 133 ΣΜ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΣΤΟΡΙΑ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.