Πρωτάθλημα παίδων ΕΚΑΣΚ | 3η αγωνιστική.

Τα αποτελέσματα και βαθμολογίες της 3ης αγωνιστικής και στους τρείς ομίλους....

Εργοτέλης Παίδες
Τα αποτελέσματα:
ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ
7ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ13119ΑΓΟΡ
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,16.00,κλ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Δ):Σμυρνάκης,Καρανικόλα Ε. (Π): (Κ):Σπανουδάκη, Δαμανάκη,
ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ
8ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ5865ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,14.00,κλ.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ (Δ):Κώτσου,Ξυλάς (Π): (Κ):Κώτσου, Πλουμίδου Χαρ.,

ΠΑΙΔΩΝ 1ος ΟΜ
9ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ3869ΑΟ ΚΥΔΩΝ
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,19.00,Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ (Δ):Βαλούρδος,Χατζημάρκος Μ. (Π): (Κ):Βαρούχα, Κλάδου,

:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,12.30,ΛΙΝΤΟ (Δ):Χατζημάρκος Δ.,Καρανικόλα Ρ. (Π): (Κ):Αντωνάκη, Γιακουμάκη,
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ
9ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ7658ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,16.00,κλ.ΑΡΧΑΝΩΝ (Δ):Μαρνελάκης,Γερμανής (Π): (Κ):Παντουβάκης, Ανδρουλάκης,

ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ
7ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ33104ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,21.00,κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ (Δ):Βαλούρδος,Βάζος (Π):Περυσινάκης (Κ):Βαρούχα, Κλάδου,
ΠΑΙΔΩΝ 2ος ΟΜ
8ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ2261ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,12.30,ΛΙΝΤΟ (Δ):Χατζημάρκος Δ.,Καρανικόλα Ρ. (Π): (Κ):Αντωνάκη, Γιακουμάκη,

ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ
7ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ4668ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,17.00,κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΥ (Δ):Χαλαμπαλάκης,Κατσαμπρακάκης (Π): (Κ):Βλάσσης, Κοκαράκη,
ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ
8ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ5963ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
:ΤΕΛΙΚΟ:26/11/11,18.00,κλ.ΑΓ ΝΙΚΑΛΑΟΥ (Δ):Αλεξανδρής,Μωραιτάκη (Π): (Κ):Πετρόσογλου, Πολάκης,
ΠΑΙΔΩΝ 3ος ΟΜ
9ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ-
:ΡΕΠΟ:,,(Δ):, (Π): (Κ):, ,
Βαθμολογία A΄Ομίλου:

Βαθμολογία
Θ
Ομάδα
Β
Αγ
Ν
Η
Μη
Επ
Αμ
Β2
Δ2
Δ3

1
ΑΓΟΡ
6
3
3
0
0
246
74
3,3243
2
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
6
3
3
0
0
246
102
2,4118
3
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
4
3
1
2
0
151
183
3
1,0893
0,8251
4
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
4
3
1
2
0
148
192
2
1,1207
0,7708
5
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
4
3
1
2
0
149
148
1
0,7344
1,0068
6
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
3
3
0
3
0
41
282
0,1454
Βαθμολογία B΄Ομίλου:

Βαθμολογία
Θ
Ομάδα
Β
Αγ
Ν
Η
Μη
Επ
Αμ
Β2
Δ2
Δ3

1
ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ
6
3
3
0
0
200
159
1,2579
2
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
5
3
2
1
0
159
114
1,3947
3
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
4
2
2
0
0
225
58
2
3,1515
3,8793
4
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
4
3
1
2
0
137
185
1
0,3173
0,7405
5
ΓΑΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
3
3
0
3
0
101
256
0,3945
6
ΜΕΣΣΑΡΑ ΓΑΣ
2
2
0
2
0
88
138
0,6377

Βαθμολογία Γ΄Ομίλου:
Βαθμολογία
Θ
Ομάδα
Β
Αγ
Ν
Η
Μη
Επ
Αμ
Β2
Δ2
Δ3

1
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
6
3
3
0
0
198
139
1,4245
2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
4
2
2
0
0
127
90
2
1,0678
1,4111
3
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
3
1
2
0
173
150
1
0,9365
1,1533
4
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΣΗ
2
2
0
2
0
71
125
0,5680
5
ΟΦ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
2
2
0
2
0
67
132
0,5076

Τα φύλλα αγώνα:
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ  1  33-104  
Δεκάλεπτα :

ΗΡΟΔΟΤΟΣ (Λαδουκάκης): Παπαδάκης 4, Καρδάσης 7(1), Καλογεράκης, Μπαλαμούτσος, Κάππος, Πρωτογεράκης 9, Γκιαουράκης 8(1), Ρεθεμνιωτάκης, Καφούσης 2, Κουλιάρης, Υπτσόγλου, Ξανθάκης 3.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ (Σηφομιχελάκης-Κυριάκογλου): Σταράκης 7(1), Τσαγκαράκης 2, Πουλής 5, Θεοδωρίδης 3(1), Αλετράς 16, Κανάκης Β., Κριτσωτάκης 13, Παπαδούλης 11, Κολαρετάκης 11(1), Φραγκιαδάκης 13(2), Στρατάκης 23(1), Κανάκης Σ.


ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ   22-61
Δεκάλεπτα: 04-12, 09-18 (ημιχ.), 04-18, 05-13.

ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Περυσινάκης Δ.):Μουντρής 2, Γκέκα 6, Λυρατζάκης 5, Σταυρακάκης, Σέγκος, Παπάλας,Τζιώτης 2, Ανυφαντάκης, Ζωράκης 2, Δαφνής 5, Μαρκογιαννάκης, Μπάρης.
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΑ (Καλαιτζάκης Μ.) : E.Hilly, Κοκολάκης,Μεσανάκης,Μαθιανάκης,Ιωαννίδης,Μαραγκάκης,Γιαμαλάκης,Κουτσουράλης,Χρηστάκης,Βαρδαβάς,Βλαστός,Σταυράκης.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ--ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ   46-68
Δεκάλεπτα :  06-15, 12-21 (ημιχ.), 15-16,13-16.

ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.Η.(Χατζηδάκης): Δαμιανάκης 2, Κατσαμποξάκης 2, Σπυριδάκης 11, Δέλτσος 9, Αποστολάκης 14, Χατζηπέρος 4, Λυρώνης 2, Βεμογιάνης 2.

Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Γιαλούση): Στεφάνης 1, Μπαλοθιάρης 4, Φρονιμάκης 4, Καραλάκης 22(2), Χατζηϊωαννίδης 18, Τζεβελεκάκης 2, Γαϊτανάκης 2, Σφυράκης 2, Ταμπάκης 12, Δογραματζάκης 1.

ΔΕΙΛΙΝΟ-ΚΥΔΩΝ  38-69.
Δεκάλεπτα : (8-24), (7-13), (10-16), (13-16)

Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ (ΚΑΡΛΑΦΤΗΣ Σ.) : ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ 17, ΓΙΑΧΝΑΚΗΣ 4, ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΑΝΑΓΑΚΗΣ, ΠΑΠΑΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ, ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ 6 (1), ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ 5, ΚΑΝΔΥΛΑΚΗΣ Γ. 4, ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ 2 , ΤΣΕΝΤΕΜΕΥΔΗΣ, ΖΑΜΠΟΥΛΑΚΗΣ

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ (ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ Λ) : ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ 2, ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ 6, ΚΟΥΤΡΟΥΛΗΣ 3 , ΚΟΛΙΑΚΟΥΔΑΚΗΣ 22 (2), ΠΕΡΑΚΗΣ , ΜΟΥΝΤΑΚΗΣ 3, ΖΑΝΙΔΑΚΗΣ 18 (4), ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ 3, ΚΟΥΝΔΟΥΡΑΚΗΣ , ΞΥΛΑΚΗΣ 6, ΒΥΖΟΥΚΑΚΗΣ 2, ΑΛΕΞΙΕΒ 4

ΑΟΑΝ-ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ  59-63
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ,ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ 16-10,14-15,15-16,14-22.

ΑΟΑΝ(ΠΑΓΚΑΛΟΣ)   ΚΑΤΣΑΡΕΒΙΤΣ 19(1),ΣΤΡΑΤΑΚΗΣ,ΓΚΑΜΠΕΛΗΣ Π. 15(1),ΜΑΡΝΕΛΟΣ,ΤΣΑΜΑΝΔΟΥΡΑΣ 1,ΛΙΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1,ΒΑΡΔΑΚΗΣ 2,ΝΙΚΟΛΑΡΑΚΗΣ 2,ΖΕΡΒΟΣ 3,ΓΚΑΜΠΕΛΗΣ Σ. 16(2).

ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ)   ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ Γ. 33(1),ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ 2,ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 8(2),ΚΡΙΜΙΛΗΣ,ΟΜΗΡΟΛΗΣ,ΔΑΠΟΥΛΑΚΗΣ,ΜΟΙΡΑΚΗΣ 6,ΔΙΑΛΛΥΝΑΣ,ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ 2,ΚΑΝΑΚΗΣ,ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ 10.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ- ΜΕΣΣΑΡΑΣ ΓΑΣ  76-58
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 20-15, 20-24(ημιχ.), 15-15,21-04.

ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ρ.- ΑΓΟΡ 13-119
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 02-28, 06-29 (ημίχ.), 02-32, 03-30.

Α.Ο. Ακρωτηρίου-Ηράκλειο2 58-65 
Διαιτητές: Κώτσου, Ξυλάς
Δεκάλεπτα: 5-18, 18-39 (ημιχρ.) 40-57, 58-65

Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Γομπάκης 1, Γαλανάκης 2, Δασκαλάκης 2, Γαλετάκης, Κρομμυδάκης 13, Παπαδομιχελάκης 11, Γιανναράκης 8, Ι. Ανέστης 16, Καζάκος, Βουλγαράκης 1, Μαρινάκης 2, Τραχανατζής 2.
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.

1 σχόλια:

Ανώνυμος είπε...

ΕΙΝΑΙ Η 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΙ ΟΧΙ Η 2η.ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ,Ε?