Ξεκινά την Τετάρτη, το Πανελλήνιο Εφήβων στα Τρίκαλα.

Η ..τελική πράξη του εφηβικού πρωταθλήματος από αύριο (27/4) θα πραγματοποιηθεί  στα Τρίκαλα,  με τη συμμετοχή, του Πανσερραϊκού, Ικαρου Καλλιθέας, Παναθηναϊκού, ΑΓΣ Ιωαννίνων, Ελασσόνα και Αρη.
Στην τελική φάση μετέχουν και δυο Κρητικοί ο  Α.Βασιλειάδης (Αρης), και Γ.Κατσαμπρακάκης (Α.Γ.Σ.Ι.)

Η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος εφήβων διοργανώνεται από την ΕΟΚ, με την πολύτιμη συμβολή της Περιφέρειας Θεσσαλίας και του Δήμου Τρικκαίων σε συνεργασία με την ΕΣΚΑΘ.
Τα ρόστερ   
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 
Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
4.Παπατσίμπας Παναγιώτης19941μ701
5.Παπαδόπουλος Νικόλαος19941μ701
6.Ζαραβέλας Αντώνιος19941μ852
7.Αναγνωστάκης Ιωάννης19941μ932
8.Πλιάκος Χριστόφορος19931μ883-4
9.Κατσαπρακάκης Γρηγόριος19921μ802
10.Θωμάι Λορέντσο19931μ913-4
11.Γέπης Θεόφιλος19931μ832
12.Αλεξίου Αλέξιος19941μ822
13.Σπυρίκος Κων/νος19931μ781
14.Κύρκος Μιχαήλ19941μ955
15.Θώδης Παναγιώτης19931μ965
ΠροπονητήςΤσουκανέλης Σοφοκλής





ΑΡΗΣ 

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
4.Μποχωρίδης Ελευθέριος19941μ942
5.Καμηλάλης Αθανάσιος19921μ912
7.Γερομίχαλος Δημήτρης19941μ801
8.Μαυρογιάννης Γιώργος19921μ931
9.Σιώπης Αργύρης19922μ033
10.Βασιλειάδης Αλέξανδρος19931μ952
11.Ντερβίση Ιωάννης19931μ974
12.Γερομίχαλος Πέτρος19941μ983-4
13.Μανδάλτσης Αθανάσιος19922μ024-5
14.Κάσουρας Ιωάννης19922μ025
15.Χρυσικόπουλος Λίνος19922μ063-4
16.Δέτσικας Βασίλειος19931μ983
17.Θώμος Βασίλειος19922μ015
18.Θεοδωρίδης Αλέξανδρος19942μ015
19.Κουκουβίνος Νικόλαος19941μ852
ΠροπονητήςΔημητρίου Νικόλαος




ΓΣ ΕΛΑΣΣΟΝΑΣ 

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
4.Αββέλας Αστέριος19941μ791-2
5.Μπαργιάννης Αλέξανδρος19921μ782-3
6.Πάσχος Δημήτριος19941μ831-2
7.Χασιώτης Δημήτριος19941μ832-3
8.Χαιρετίδης Λάζαρος19921μ981-2
9.Πατέρας Γιώργος19931μ782-3
10.Τουργαίδης Σταύρος19941μ943-4
11.Κατσιούλης Κώστας19931μ933-4
12.Φλώρος Νικόλαος19922μ015
13.Πάσχος Γιώργος19931μ953-4
14.Δότας Θωμάς19941μ893-4
15.Μπλιάντζας Κίμωνας19922μ014-5
ΠροπονητήςΠόντικας Παναγιώτης





ΙΚΑΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
4.Ξυδάς Παύλος19931μ852
5.Δεληγιάννης Γιώργος19921μ981
6.Θεολογίτης Σαράντος19941μ741
7.Δελέγκος Χρήστος19921μ831
8.Βασιλόπουλος Θεόδωρος19921μ984
9.Κακάργιας Κωνσταντίνος19931μ902
10.Παπαδιονυσίου Ευστάθιος19921μ982-3
11.Ιωάννου Γρηγόριος19921μ932-3
12.Χαραλαμπόπουλος Στέφανος19922μ034-5
13.Δρίβας Δημήτριος19941μ923-4
14.Πρέκας Ιάκωβος19932μ055
15.Πάνου Σπυρίδων19922μ075
ΠροπονητήςΤσαουσίδης Ελευθέριος





ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ 

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
5.Καραμαλέγκος Γιάννης19941μ901
6.Δρακόπουλος Γιώργος19931μ912-3
7.Διαφάλιας Μιχαήλ19941μ851-2
8.Τάγαρης Κων/νος19922μ083-4
9.Γόντικας Κων/νος19942μ034
10.Ζαρκαδούλας Αλέξανδρος19921μ963
11.Κεφαλάς Δημήτρης19931μ922-3
12.Δημακόπουλος Γιάννης19942μ175
13.Ζούμπος Φώτης19931μ931-2
14.Αναγνώστου Ηλίας19922μ003-4
15.Μαραγκός Κυπριανός19942μ064-5
19.Κορακίτης Γιώργος19921μ921-2
ΠροπονητήςΠαπαδόπουλος Κώστας





ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 

Νο.ΟνομαΕτος Γεν.ΎψοςΘέση
4.Λεονταρίδης Νικόλαος19931μ862
5.Σταμπουλής Νικόλαος19931μ883
6.Καραλής Βασίλειος19921μ801
7.Φάμελος Αγγελος19921μ902
8.Λαγουδάκης Γιώργος19921μ924
9.Σοφιανίδης Λεωνίδας19931μ822
10.Καβαργύρης Φώτης19921μ973-4
11.Γιαννούλης Βασίλειος19941μ852
12.Παπαδόπουλος Γιώργος19942μ055
13.Καραμπέκης Δημήτρης19941μ901
14.Χατζηανδρέου Δημήτρης19931μ984
15.Τριανταφυλλίδης Οδυσσέας19941μ802
ΠροπονητήςΧρυσανθίδης Βασίλης




     



Το πρόγραμμα των αγώνων

Τετάρτη27/04/2011
16:00Άρης - Ίκαρος Καλλιθέας
18:00Ιωάννινα - Ελασσόνα
20:00Πανσερραϊκός - Παναθηναϊκός


Πέμπτη 28/04/201128/04/2011
16:00Παναθηναϊκός - Ιωάννινα
18:00Ίκαρος Καλ. - Πανσερραϊκός
20:00Ελασσόνα - Άρης


Παρασκευή29/04/2011
16:00Ίκαρος Καλ. - Ελασσόνα
18:00Άρης - Παναθηναϊκός
20:00Ιωάννινα - Πανσεραϊκός


Σάββατο30/04/2011
16:00Πανσερραϊκός - Άρης
18:00Παναθηναϊκός - Ελασσόνα
20:00Ιωάννινα - Ίκαρος Καλ.

Κυριακή01/05/2011
10:00Ελασσόνα - Πανσερραϊκός
12:00Άρης - Ιωάννινα
14:00Ίκαρος Καλ. - Παναθηναϊκός
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.