Αναπτυξιακό |Πρόγραμμα Πανελληνίου -Εφήβων -Νεανίδων.

Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα της προκριματικής φάσης του
Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων, στο οποίο συμμετέχει ο    Εργοτέλης     και του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων, στο οποίο συμμετέχει το Αρκάδι.
Ο Εργοτέλης θα συμμετέχει με 12μελή αποστολή.Δέκα παιδιά, ο προπονητής Α.Xριστοδούλου και ο γραμματέας της επιτροπής μπάσκετ κος Α.Καραπιδάκης.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Εφήβων - Προκριματική Φάση

Το πρόγραμμα των προκριματικών αγώνων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων έχει ως εξής:
Α΄ Όμιλος
Σάββατο 16/4/2011
17.00 ΑΕ Κοζάνης – ΜΓΣ Πανσερραϊκός
18.45 ΑΟ Παλαιοχωρίου – ΑΟΚ Βέροιας
Κυριακή 17/4/2011
17.00 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΟ Παλαιοχωρίου
18.45 ΑΟΚ Βέροιας – ΑΕ Κοζάνης
Μ. Δευτέρα 18/4/2011
12.00 ΑΕ Κοζάνης – ΑΟ Παλαιοχωρίου
13.45 ΜΓΣ Πανσερραϊκός – ΑΟΚ Βέροιας
*Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο ΕΑΚ Αμπελοκήπων
Β΄ Όμιλος
Μ. Δευτέρα 18/4/2011
17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΕΜ Πολύβιος
18.45 ΑΣ Απολλωνιάς – ΑΟ Κιάτου
Μ. Τρίτη 19/4/2011
16.00 ΑΟ Κιάτου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
17.45 ΑΕΜ Πολύβιος – ΑΣ Απολλωνιάς
Μ. Τετάρτη 20/4/2011
11.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΣ Απολλωνιάς
12.45 ΑΟ Κιάτου – ΑΕΜ Πολύβιος
*Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο γήπεδο της Μεγαλόπολης
Γ’ Ομιλος 

Μ.Δευτέρα 18/4/2011
17.45 ΑΣ Απόλλων – ΓΣ Ελασσόνας
Ρεπό: ΓΣ Εργοτέλης

Μ.Τρίτη 19/4/2011
17.45 ΓΣ Εργοτέλης – ΑΣ Απόλλων
Ρεπό: ΓΣ Ελασσόνας 

Μ.Τετάρτη 20/4/2011
10.00 ΓΣ Εργοτέλης – ΓΣ Ελασσόνας 
Ρεπό: ΑΣ Απόλλων
*Από τους αγώνες του Γ’ Ομίλου απέσυρε τη συμμετοχή του ΑΟ Ερμούπολης.
* Οι αγώνες θα πραγματοποιηθούν στο γήπεδο της Θήβας
*Λόγω αποχώρησης του ΕΠΓΣ Παλλεσβιακού, το πρόγραμμα των αγώνων του Δ΄ Ομίλου θα ανακοινωθεί τις επόμενες μέρες Ανακοινώθηκε από την ΕΟΚ το πρόγραμμα της προκριματικής φάσης του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων, στο οποίο συμμετέχει το Αρκάδι και του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Εφήβων, στο οποίο συμμετέχει ο Εργοτέλης.


Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Νεανίδων - Προκριματική Φάση

Το πρόγραμμα των προκριματικών αγώνων του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος Νεανίδων έχει ως εξής:

Α΄ Όμιλος
Μ. Δευτέρα 18/4/2011
17.00 Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ – ΓΑΣ Απόλλων
Μ. Τρίτη 19/4/2011
18.00 ΓΑΣ Απόλλων – ΑΣ Τιτάνες
Μ. Τετάρτη 20/4/2011
13.00 Πρωταθλητής ΕΚΑΣΚΕΜ – ΑΣ Τιτάνες
*Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο γήπεδο της Νεάπολης
Β΄ Όμιλος
Σάββατο 16/4/2011
17.00 ΑΟ Ερμιόνης – ΓΕ Άμιλλα 2000
18.45 ΑΟ Αχαγιά 82 – ΑΣ Αργοναύτες
Κυριακή 17/4/2011
17.00 ΑΣ Αργοναύτες – ΑΟ Ερμιόνης
18.45 ΓΕ Άμιλλα 2000 – ΑΟ Αχαγιά
Μ. Δευτέρα 18/4/2011
10.00 ΑΟ Ερμιόνης – ΑΟ Αχαγιά 82
11.45 ΑΣ Αργοναύτες – ΓΕ Άμιλλα 2000
*Οι αγώνες θα διεξαχθούν στο γήπεδο της Τρίπολης

Γ’ Όμιλος 

Μεγάλη Δευτέρα (18/04/2011)-Γήπεδο Θήβας
ΑΓΕ Χαλκίδας – ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου 16:00 
Ρεπό: ΓΣ Ολύμπια Λάρισας 

Μεγάλη Τρίτη (19/04/2011)-Γήπεδο Θήβας
ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου – ΓΣΣ Ολύμπια Λάρισας 16:00 
Ρεπό: ΑΓΕ Χαλκίδας 

Μεγάλη Τετάρτη (20/04/2011)-Γήπεδο Θήβας
ΓΣ Ολύμπια Λάρισας – ΑΓΕ Χαλκίδας 12:00 
Ρεπό: ΟΚΑ Αρκάδι Ρεθύμνου ...
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.