Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου.

Το πρόγραμμα των ομάδων της Κρήτης, σε Εθνικές και τοπικές κατηγορίες είναι:


Β΄Εθνική


Γ Εθνική-2ος όμιλος Νότου-22η Αγωνιστική.

10/04/11 17:00  ΧΑΛΚΙΑ-ΑΝΑΣΤ.
ΑΕ ΕΞΩ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
0/04/11 ΛΙΝΤΟ    
ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ

Α2 γυναικών-Όμιλος Νότου-17η Αγωνιστική.

10/04/11 12:00 ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΑ ΠΑΡΑΛΙΑΣ


Τελική Φάση Πρωταθλήματος Ανδρών Κρήτης-1ος Γύρος-5η αγωνιστική
09/04/11  20.00  Κλ.Αλικαρνασσού  
ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α.Σ.Α.
09/04/11  19.30  Κλειστό Κλαδισού 
 Α.Ο.ΚΥΔΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Γ.Α.Σ.
10/04/11  19.00  Κλειστό ΛΙΝΤΟ       
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. - Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Πρωτάθλημα Γυναικών Κρήτης-2ος Γύρος-4η αγωνιστική

10/04/11  15.00  Κλ.Αλικαρνασσού  
ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α. - Α.Ο.ΚΙΣΣΑΜΟΥ
10/04/11  17.00  Κλ. Ιεράπετρας      
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.
Ο.Α.Χ. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.  20-0

Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης-Γ' Φάση-2ος Γύρος-2η αγωνιστική

09/04/11  14.00 Κλειστό Ρεθύμνου   
ΑΡΚΑΔΙ Ο.Κ.Α. - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α.
09/04/11  16.00 Κλ.Αλικαρνασσού   
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. - Ο.Α.Χ.

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α' Κρήτης-Β' Φάση-2ος Γύρος-2η αγωνιστική

10/04/11  13.30 Κλ.Αλικαρνασσού  
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. - ΑΡΚΑΔΙ Ο.Κ.Α.
10/04/11  12.30 Κλειστό ΛΙΝΤΟ        
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Α.Χ.

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Β'

Α' ΟΜΙΛΟΣ
2η αγωνιστική
09/04/11  14.00  Κλειστό ΚΛΑΔΙΣΟΥ              

Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1 - Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
09/04/11  12.00  Κλειστό ΡΕΘΥΜΝΟΥ            
ΑΓΟΡ 1 - ΑΓΟΡ 2
3η αγωνιστική
10/04/11   

12.30 Κλειστό ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ         
Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 2
10/04/11   11.00 Κλειστό ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ         
Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 2

Β' ΟΜΙΛΟΣ
3η αγωνιστική

09/04/11  17.30 Κλειστό ΑΡΧΑΝΩΝ             
Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ
4η αγωνιστική

10/04/11  17.00 Κλειστό ΜΟΙΡΩΝ                
Γ.Α.Σ. ΜΕΣΣΑΡΑΣ - Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ
10/04/11  12.30 Κλ.ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ           
Α.Σ.Α. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ

Γ' ΟΜΙΛΟΣ
3η αγωνιστική

09/04/11  14.00 Κλειστό Β.Α.Κ.                   
Ο.Φ.Η. - Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ
09/04/11  18.00 Κλ.ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ             
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
4η αγωνιστική

10/04/11  11.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
10/04/11  14.00 Κλειστό ΛΙΝΤΟ                  
Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.
Δ' ΟΜΙΛΟΣ
2η αγωνιστική
                           Κλειστό ΣΗΤΕΙΑΣ              

ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Ο.Α.Ν (αναβολή)
10/04/11 15.30  Κλειστό ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ     
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1



Τουρνουά "Φιλια"-Κυριακή 10 Απριλίου-Κλ.Αλικαρνασσού.

09:30  ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ.- Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ
11:30  ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Ο.Ν.Α.-Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ

Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.