Που θα πάτε το Σαββατοκύριακο.

To πρόγραμμα, μαζί με τις τελευταίες αλλαγές καθώς και ο ΟΡΙΣΜΟΣ των διαιτητών, μαζί με τις αλλαγές των κριτών.

Κανονικά ορίσθηκαν Κριτές σε όλα τα παιχνίδια των Πρωταθλημάτων Παμπαίδων Α' και Παγκορασίδων Α', αφού σε αυτά Διαιτητές και Κριτές πληρώνονται αποκλειστικά και μόνο από τα Σωματεία.

Β’ Εθνική Κυριακή 6 Φεβρουαρίου 

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦ Ηρακλείου – ΑΣΕ Δούκα
Πίγκας, Μαντήλας (Γιαννακουδάκης)
Γραμματεία : Σμυρνάκης - Γιακουμάκη - Καπετάνιου

Γ’ Εθνική Κυριακή 6 Φεβρουαρίου
2ος Όμιλος Νότου Λίντο 17.00 ΓΣ Εργοτέλης – ΑΕ Ψυχικού
Καρακάσης, Σπυρόπουλος Αντ. (Τζωρτζάκης)
Γραμματεία : Ανδρουλάκης - Βαρούχα - Μαραγκάκη


Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης-Σάββατο 5-2-2011-Β' όμιλος-6η αγωνιστική - Β γύρος
Λιβυκός - Σητειακός , 7μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές :Χαλαμπαλάκης-Καρανικόλα.
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Δειλινό - Αναγέννηση , 7μμ , Λίντο
Διαιτητές :Μαλαμάς-Γιαννακουδάκης
Γραμματεία : Κλάδου - Αποστολάκη - Γαστεράτος
Χερρονάσιος - Χάνδακας , 7:30μμ , Χερσόνησος
Διαιτητές :Μαχιριανάκης-Χατζημάρκος.
Γραμματεία : ... δεν ορίσθηκε Γραμματεία από τον ΣΥΚΚΑΚ
ρεπό : Ιεράπετρα

Πρωτάθλημα Γυναικών Κρήτης-Κυριακή 6-2-2011-5η αγωνιστική
Ηρόδοτος - Ηράκλειο , 3:30μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Βαλούρδος-Γιακουμάκης.
Γραμματεία : Μαράκη - Λάνη - Αποστολάκη
Ιεράπετρα - Εργοτέλης , 12μ , Ιεράπετρα
Διαιτητές :Γιαννακουδάκης-Γερμανής.
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
ΟΑ Χανίων - Κίσσαμος , 12μ , Κλαδισό
Διαιτητές :Λέμης-Πολλάκη
Γραμματεία : Πλουμίδης Ν. - Χλιαουτάκη Ευγ. - Κώτσου Ε.

Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης-Κυριακή 6-2-2011-Β' όμιλος-5η αγωνισιτκή - Β' γύρος
ΟΦΗ - Αναγέννηση , 1:30μμ , ΒΑΚ
Διαιτητές :Μπανασάκης-Αλεξανδρής.
Γραμματεία : Βαρούχα - Ανδρουλάκης - Μαραγκάκη
ΑΟΑΝ - Ηράκλειο αναβάλλεται για 13-2-2011
Ηρόδοτος - Ιεράπετρα αναβολή
Ιεράπετρα - ΑΟΑΝ εξ αναβολής 2μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές :Γιαννακουδάκης-Χατζημάρκος
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Α' όμιλος
Κύδων - Δειλινό εξ αναβολής 2μμ , Κλαδισό
Διαιτητές :Κώτσου-Μακρογιάννης.
Γραμματεία : Κώτσου Ε. - Χλιαουτάκη Ευγ. - Πλουμίδου Βρ.

Πρωτάθλημα Παίδων Κρήτης-Σάββατο 5-2-2011-5η αγωνισιτκή - Β' γύρος-Α' κατηγορία
Δειλινό - Ανδρογέας , 8:30μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές :Βαλούρδος-Παλιάτσος.
Γραμματεία : Βαρούχα - Καπετάνιου - Τζάρου
ΟΦΗ - Κύδων , 3μμ , ΒΑΚ
Διαιτητές :Επιτροπάκης-Παπουτσάκης.
Γραμματεία : Αποστολάκη - Κλάδου - Μαραγκάκη
ΑΓΟΡ - Ιεράπετρα , 6μμ , Ρέθυμνο
Διαιτητές :Θεοδωράκης-Καρανικόλα.
Γραμματεία : Δαμανάκη - Χατζηαδάμου - Σπανουδάκη
Ηράκλειο - Εργοτέλης , 6:30μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές :Βαλούρδος-Παλιάτσος.
Γραμματεία : Βαρούχα - Καπετάνιου - Τζάρου
Β' κατηγορία
Σητειακός - Γιούχτας , 3:30μμ , Σητεία
Διαιτητές :Γιακουμάκης-Πετρόπυλος.
Γραμματεία : ... δεν ορίσθηκε Γραμματεία από τον ΣΥΚΚΑΚ
Φιλαθλητικός - Ακρωτήρι , 3:30μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές :Μαρνελάκης-Αλεξανδρής.
Γραμματεία : Μαράκη - Σμυρνάκης - Γιακουμάκη
ΑΟΑΝ - Χερρονάσιος ,  4μμ , Αγ. Νικόλαος
Διαιτητές :Χαλαμπαλάκης-Καρανικόλα.
Γραμματεία : ... δεν ορίσθηκε Γραμματεία από τον ΣΥΚΚΑΚ
Αναγέννηση - Ηρόδοτος , 3:30μμ , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές :Μπανασάκης-Γερμανής.
Γραμματεία : ... δεν ορίσθηκε Γραμματεία από τον ΣΥΚΚΑΚ

Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης-Σάββατο 5-2-2011-Β' Φάση-1η αγωνιστική - Α' γύρος
Ακρωτήρι - Ηρόδοτος , 2μμ , Ακρωτήρι
Διαιτητές :Κώτσου-Πολλάκη.
Γραμματεία : ... δεν ορίσθηκε Γραμματεία από τον ΣΥΚΚΑΚ
Εργοτέλης - ΟΑ Χανίων , 5μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές :Μαρνελάκης-Αλεξανδρής.
Γραμματεία : Μαράκη - Παντουβάκης - Ανδρουλάκης
Ιεράπετρα - Αρκάδι , 1μμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές :Γιακουμάκης-Πετρόπουλος.
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Κίσσαμος - Ηράκλειο , 5μμ , Ταυρωνίτης αναβολή 12-2-2011

Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α' Κρήτης-Κυριακή 6-2-2011-3η αγωνιστική - Β' γύρος
Α' όμιλος
Γιούχτας - Ηρόδοτος 0-20
Ακρωτήρι - ΑΓΟΡ , 2:30μμ , Ακρωτήρι
Διαιτητές :Καθαράκης-Παπαιωάννου.
Γραμματεία : Δαμανάκη-Χατζηαδάμου.
Κύδων - Ηράκλειο 2 , 4μμ , Κλαδισό
Διαιτητές :Κώτσου-Μακρόγιαννης.
Γραμματεία : Χλιαουτάκη Ε. Πλουμίδου Βρ.
Β' όμιλος
Εργοτέλης - Φιλαθλητικός , 12:30μ , Λίντο
Διαιτητές :Μαχαιριανάκης-Παλιατσός.
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Καπετάνιου
ΟΦΗ - Αναγέννηση , 12μ , ΒΑΚ
Διαιτητές :Μπανασάκης-Αλεξανδρής.
Γραμματεία : Βαρούχα - Ανδρουλάκης
Ηράκλειο 1 - Δειλινό , 11πμ , Λίντο
Διαιτητές :Μακρής-Παλιατσός.
Γραμματεία : Αποστολάκη - Γιακουμάκη.
Γ' όμιλος
Σητειακός - Μεσσαρά , 2:30μμ , Σητεία
Διαιτητές :Γαλανόπουλος-Παπουτσάκης.
Γραμματεία : Γαστεράτος - Σολυδάκης
Ιεράπετρα 2 - Ιεράπετρα 1 , 10:30πμ , Ιεράπετρα
Διαιτητές :Χατζημάρκος-Γερμανής.
Γραμματεία : Βασιλάκη - Σωμαράκη
ΑΟΑΝ - ΟΑΣΗ , 11πμ , Αγ. Νικόλαος
Διαιτητές :Γαλανόπουλος-Παπουτσάκης.
Γραμματεία : Γαστεράτος - Πετρόσογλου

Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α' Κρήτης-Κυριακή 6-2-2011-3η αγωνιστική - Β' γύρος
Α' όμιλος
ΟΑ Χανίων 2 - Κίσσαμος , 10:30πμ , Κλαδισό
Διαιτητές :Λέμης-Πολλάκη.
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδης Ν.
Ακρωτήρι - Αρκάδι , 1μμ , Ακρωτήρι
Διαιτητές :Καθαράκης-Παπαιωάννου.
Γραμματεία : Δαμανάκη-Χατζηαδάμου.
Β' όμιλος
Εργοτέλης - Ιεράπετρα αναβολή
Ηρόδοτος - Ηράκλειο , 2μμ , Αλικαρνασσός
Διαιτητές :Μαλαμάς-Πετρόπουλος.
Γραμματεία : Σμυρνάκης - Λάνη



Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.