Το πρόγραμμα...
Α2 Ανδρών - Σάββατο 15-1-11
Β’ ΔΑΚ Κατερίνης 17.30 Πιερικός/Αρχέλαος-Αρκαδικός Κατραχούρας-Πουρσανίδης Γ-Σιμητόπουλος (Σαμάλης)Περιβόλας (κθ) 16.00 Απόλλων Π.-ΑΓΟ Ρεθύμνου Θεονάς-Τζιμογιάννης-Σαλαβός (Γιοχαλής)
Μετς Α’ 17.30 Παγκράτι-ΑΕΚ Άργους Μαχαιριανάκης-Τζαφλέρης-Μακρής (Τασούλας)
Β Εθνική Κυριακή 16-1-11
Ν.Κηφισιάς 17:00 Ν. Κηφισιά-Δόξα Λευκ. Επιτροπάκης-Χαλαμπαλάκης (Βαμβακάς)
Γ Εθνική-2ος Όμιλος Νότου
Σάββατο 15 Ιανουαρίου
Λίντο 17.00 Εργοτέλης-Παπάδος Γέρας Ζακεστίδης-Μαγγωνάκης (Γιαννακουδάκης)
Κυριακή 16 Ιανουαρίου
Ραφήνας 17.00 Αργοναύτης Τρ.-Ηράκλειο ΟΑΑ Δημόπουλος-Καρακάσης (Μακρίδης)
Α2 Γυναικών - Κυριακή 16-1-11
Ρεθύμνου 12.00 Αρκάδι Ρ.-Τερψιθέα Τζαμάκου-Γιώτη (Νεονάκης)
Πρωτάθλημα Ανδρών Κρήτης
3η Αγωνιστική - Β' γύρος Σάββατο 15-1-11
Α' όμιλος
Ηρόδοτος - Ανδρογέας , 7μμ , ΑλικαρνασσόςΚύδων - Φιλαθλητικός , 7μμ , Κλαδισό
Μεσσαρά - Ακ. Ρεθύμνου , 6μμ , Μοίρες Κυριακή 16-1-11
Β' όμιλος
Χερρονάσιος - Λιβυκός , 7μμ , ΧερσόνησοςΑναγέννηση - Σητειακός , 8μμ , Αρκαλοχώρι
Χάνδακας - Ιεράπετρα αναβολή.
Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης
3η Αγωνιστική - Β' γύρος Κυριακή 16-1-11
Α' όμιλος
Δειλινό - Ανδρογέας , 7μμ , ΛίντοΑΓΟΡ - Εργοτέλης , 2μμ , Ρέθυμνο
Β' όμιλος
ΑΟΑΝ - Αναγέννηση , 2μμ , Αγ. ΝικόλαοςΗρόδοτος - ΟΦΗ , 6:30μμ , Αλικαρνασός
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 12:30μ ,Ιεράπετρα
Πρωτάθλημα Παίδων Κρήτης
2η Αγωνιστική - Β' γύρος Σάββατο 15-1-11
Α' κατηγορία
Ανδρογέας - Εργοτέλης , 12μ , ΛίντοΚύδων - ΑΓΟΡ , 6μμ , κλ. Χανίων
ΟΦΗ - Ηράκλειο , 3μμ , ΒΑΚ
Ιεράπετρα - Δειλινό , 2:30μμ , Ιεράπετρα
Β' κατηγορία
Γιούχτας - Ηρόδοτος , 4μμ , ΑρχάνεςΑκρωτήρι - ΑΟΑΝ , 2μμ , Ακρωτήρι
Φιλαθλητικός - Αναγέννηση , 2μμ , Λίντο
Χερρονάσιος - Σητειακός , 5μμ , Χερσόνησος
Πρωτάθλημα Παμπαίδων Α' Κρήτης
5η Αγωνιστική Κυριακή 16-1-11
Α' όμιλος
Ηρόδοτος - ΑΓΟΡ , 3μμ , ΑλικαρνασσόςΚύδων - Ακρωτήρι , 2μμ , κλ. Χανίων
Ηράκλειο 2 - Γιούχτας 20-0
Β' όμιλος
Φιλαθλητικός - Αναγέννηση , 5μμ , ΛίντοΔειλινό - Εργοτέλης , 2μμ ,Λίντο
Ηράκλειο 1 - ΟΦΗ , 3:30μμ , Λίντο
Γ' όμιλος
Μεσσαρά - Ιεράπετρα 1 , 4μμ , ΜοίρεςΟΑΣΗ - Σητειακός , 1:30μμ , Αλικαρνασσός
ΑΟΑΝ - Ιεράπετρα 2 , 12:30μ , Αγ. Νικόλαος
Πρωτάθλημα Νεανίδων Κρήτης
2η Αγωνιστική Κυριακή 16-1-11
Εργοτέλης - Αρκάδι , 4:30μμ , ΑλικαρνασσόςΟΑ Χανίων - Ηρόδοτος αναβολή
Πρωτάθλημα Κορασίδων Κρήτης
3η Αγωνιστική - Β' γύρος Σάββατο 15-1-11
Β' όμιλος
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 4:30μμ , ΙεράπετραΑΟΑΝ - Ηρόδοτος , 12μ , Αγ. Νικόλαος
ρεπό Εργοτέλης
Πρωτάθλημα Παγκορασίδων Α' Κρήτης
5η Αγωνιστική Κυριακή 16-1-11
Α' όμιλος
Κίσσαμος - Αρκάδι , 2μμ , κλ. Ταυρωνίτη Σαββατο 15-1-11ΟΑ Χανίων 1 - Ακρωτήρι , 12:30μ , κλ. Χανίων
Β' όμιλος
Ιεράπετρα - Ηράκλειο , 10:45πμ , ΙεράπετραΑΟΑΝ - Ηρόδοτος , 11πμ , Αγ. Νικόλαος
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου