Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου


Το πρόγραμμα  των  αγώνων του Σ/Κ σε όλα τα πρωταθλήματα 






Σάββατο 16-10-10

Πρωτάθλημα Ανδρών ΕΚΑΣΚ  

Α' Όμιλος

Κλειστό Αλικαρνασσού  19:00         Ανδογέας - Ακαδημία Ρεθύμνου 
Κλειστό Μελλέσες ,       18:00         Φιλαθλητικός - Μεσσαρά 
Κλειστό  Κλαδισού       19:30          Κύδων - Ηρόδοτος 

Β' όμιλος

Κλειστό Ιεράπετρας  19:00          Ιεράπετρα - Δειλινό 
Κλειστό  Σητείας   20:00             Σητειακός - Χερονάσιος 
Κλειστό Αρκαλοχωρίου   18:00  Αναγέννηση  Αρ.- Χάνδακας 
Ρεπό: Λιβυκός.


Πρωτάθλημα Παίδων 

Α' Κατηγορία
Κλειστό Λίντο             17:00   Ανδρογέας - Ιεράπετρα 
Κλειστό  Κλαδισού      17:30   Κύδων - Εργοτέλης
Κλειστο  ΒΑΚ              16:00  ΟΦΗ - ΑΓΟΡ
Κλειστό Αλικαρνασσού 15:30 Δειλινό - Ηράκλειο 

Β' Κατηγορία
Κλειστό Αρχανών          15:30   Γιούχτας - Χερονάσιος 
Κλειστό Ακρωτηρίου     17:00  Ακρωτήρι - Ηρόδοτος 
Κλειστό Λίντο               15:00   Φιλαθλητικός - ΑΟΑΝ
Κλειστό Σητείας            18:00    Σητειακός Αναγέννηση Αρ.

Κυριακή 17-10-10 

Πρωτάθλημα Β΄Εθνικής
Κλειστό ΒΑΚ   14:00   ΟΦΗ-Απ.Καλαμαριάς

Γ΄ Εθνική κατηγορία 

Κλειστό Λίντο           17:00  Ηράκλειο-Ιωνικός Ν.Φ.
Κλειστό Π.Ψυχικού  17:00   Εργοτέλης-Α.Ε.Ψυχικού


Πρωτάθλημα Εφήβων Κρήτης 

Α' Όμιλος
Κλειστό Λίντο        14:00   Εργοτέλης - Κύδων , 
Κλειστό Ρεθύμνου  18:00    ΑΓΟΡ - Δειλινό
Ρεπό: Ανδρογέας

Β' όμιλος
Κλειστό Αρκαλοχωρίου    20:30   Αναγέννηση Αρ.- Ηράκλειο ,
Κλειστό ΒΑΚ                    17:00   ΟΦΗ - Ιεράπετρα
Κλειστό Αλικαρνασσού    16:00    Ηρόδοτος - ΑΟΑΝ 



Πρωτάθλημα Κορασίδων 

Α' όμιλος
Κλειστό Ε.Σ.  Χανίων    20:00    ΟΑ Χανίων - Κίσσαμος 
Κλειστό Ακρωτηρίου     18:00   Α.Ο. Ακρωτήρι - ΟΚ.Αρκάδι ,

Β' όμιλος
Κλειστό Αλικαρνασσού      18:00  Ηρόδοτος - Εργοτέλης 
κλειστό Αγ.Νικολάου         17:00  ΑΟΑΝ - Ιεράπετρα 
Ρεπό: Ηράκλειο
Share on Google Plus

About kreta

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.