Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές, για τους αγώνες της τρίτης μέρας των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ (παίδες Β΄κατηγορία, πρώτος και δεύτερος όμιλος), καθώς και της 2ης μέρας της Α΄κατηγορίας, της 29 έως 30 Σεπτεμβρίου 2018 .
Επίσης δείτε τους ορισμούς στα Εργασιακά.
-Δείτε τους ορισμούς διαιτητών Γραμματείας και στο Game center του kritikobasket.gr, (εναλλακτικά πατήστε εδώ) .
-Μπορείτε επίσης να δείτε τους ορισμούς στην Ετικέτα διαιτητές (Ατομικά η Ορισμοί) Πατήστε ΕΔΩ .
ΦΙΛΙΚΟ - ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2018
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ
Μαραγκάκης Ανδρέας Καρανικόλα Ρένα
Λουλουδης , Γεροντή , Κοκαράκη.
Διαιτητές -Εργασιακό Χανίων :
29-09-2018 22:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Πετράκης Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - SIN DREAM TEAM
29-09-2018 20:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR
29-09-2018 18:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης
BARELLI BC ΝΤΑΞ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ B.C.
29-09-2018 16:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS
30-09-2018 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
30-09-2018 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Κουλιεράκη Χρύσα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - DRINK TEAM
30-09-2018 17:00 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
VAPE PORT BOMBERS- BARCE…ΛΙΩΜΑ
30-09-2018 17:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Κουλιεράκη Χρύσα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΜΟΒΙΑΚ - ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME
30-09-2018 16:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Χριστινάκης Βασίλης
ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - DOWNTOWN CAFÉ
30-09-2018 15:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
LOCA CAFÉ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
30-09-2018 15:00 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ELECTRONIC WORLD - ΑΡΑ…ΛΥΚΟΙ
30-09-2018 14:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Χριστινάκης Βασίλης
ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ - HALEPA 86ERS
30-09-2018 13:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ESPRESSO MINI MARKET - T&T ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
30-09-2018 11:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Κώτσου Λία Τσεκούρας Βαγγέλης
ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΩΡΙΩΝΑΣ
30-09-2018 09:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Κώτσου Λία Τσεκούρας Βαγγέλης
Α.Ο.Α.Κ. - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
ΚΡΙΤΕΣ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2018
ΣΟΥΔΑ 16:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT
HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 18:00 BARELLI BC ΝΤΑΞ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ
ΣΟΥΔΑ 20:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR
ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 22:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - SIN DREAM TEAM
ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09/2018
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 ELECTRONIC WORLD - ΑΡΑ…ΛΥΚΟΙ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 VAPE PORT BOMBERS - BARCE…ΛΙΩΜΑ ΝΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΣΟΥΔΑ 14:00 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ - HALEPA 86ERS
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 16:00 ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - DOWNTOWN CAFÉ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 9:00 Α.Ο.Α.Κ. - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ESPRESSO MINI MARKET CAFÉ - T&T ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 LOCA CAFÉ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΜΟΒΙΑΚ - ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - DRINK TEAM
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου