Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 28 έως 29 Απριλίου 2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕKΑΣΚ και Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και Χανίων..
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ
(Δ)Κοτσίρης - Λαμπίρης(Πετράκης)
(Κ) ΚΑΜΠΑΚΟΥ(Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(24)
ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - Α.Σ. ΗΦΑΙΣΤΟΣ
(Κ) ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Σ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Χ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(24)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
28-04-2018 19:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Τσικριτσάκη Βασιλική Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
28-04-2018 18:30 Σούδα Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 1 – ΚΥΔΩΝ 1
28-04-2018 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Τσικριτσάκη Βασιλική Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
28-04-2018 17:00 Σούδα Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2 – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
28-04-2018 17:00 Λίντο Γυναικών
Πίπλιος Παναγιώτης Τσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
28-04-2018 17:00 Μοίρες Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Χουλιάρας Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
28-04-2018 16:30 Αλικαρνασσός Γυναικών
Σκανδαλάκης Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
28-04-2018 15:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Φιλιππάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
28-04-2018 15:00 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαμάκης Στέφανος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
28-04-2018 15:00 Λίντο Εφήβων
Χρυσός Θάνος Στιβακτάκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
28-04-2018 15:00 Μοίρες Παμπαίδων
Χαρίτος Μαρίνος Χουλιάρας Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
28-04-2018 13:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Φιλιππάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
ΑΓΟΡ 2 – ΚΥΔΩΝ 2
28-04-2018 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
28-04-2018 12:00 Χερσόνησος Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαμάκης Στέφανος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
28-04-2018 10:00 Λίντο Παμπαίδων
Γεωργιλάκης Δημήτρης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
29-04-2018 20:00 Λίντο Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Μακρής Παναγιώτης Γ΄ Διαιτητής: Χριστινάκης Νώντας
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
29-04-2018 17:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
29-04-2018 17:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια
Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΧΑΝΙΑ BC
29-04-2018 16:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χρυσός Θάνος Κατσιέρης Βασίλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – Ο.Φ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
29-04-2018 16:00 Σούδα Μίνι αγόρια
Πετράκης Γιώργος Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΚΥΔΩΝ 2
29-04-2018 15:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χρυσός Θάνος Κατσιέρης Βασίλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΠΕΔΙΑΔΑ 1
29-04-2018 14:30 Σούδα Μίνι αγόρια
Πετράκης Γιώργος Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2000 – ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
29-04-2018 14:00 Χερσόνησος Μίνι αγόρια
Κατσούγκρης Τιμολέων Βασίλογλου Αριστέα
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΟΦΗ 2
29-04-2018 13:30 Μοίρες Μίνι αγόρια
Τσικριτσάκη Βασιλική Μαρκάκης Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
29-04-2018 13:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ
29-04-2018 13:00 Νεάπολη Μίνι αγόρια
Γεωργιλάκης Δημήτρης Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
29-04-2018 12:30 Σούδα Μίνι κορίτσια
Σταυρουλάκης Μανώλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 1 – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
29-04-2018 12:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΟΦΗ 1
29-04-2018 11:30 Λίντο Παγκορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
29-04-2018 11:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2
29-04-2018 11:00 Σούδα Μίνι κορίτσια
Σταυρουλάκης Μανώλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 2 – ΟΑΧ 2000
29-04-2018 10:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
29-04-2018 09:30 Ρέθυμνο Μίνι κορίτσια
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΡΚΑΔΙ 1 – ΑΡΚΑΔΙ 2
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ (ΑΓΑ)
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΛΟΥΚΑΚΗ)
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΓΟΡ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΣΠΑΝΑΚΗΣ)
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ)
ΜΟΙΡΕΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
TΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΡΟΛΑΚΗΣ)
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 – ΚΥΔΩΝ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ- ΜΠΛΑΒΑΚΗ (ΓΙΑΝΝΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΦΟΥΡΑΚΗ (ΚΑΡΑΤΖΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ1 – ΚΥΔΩΝ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΦΟΥΡΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ. – ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ – ΑΓΑ)
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΣΓΟΥΡΑΚΗ)
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΟΦΗ 1
ΤΡΟΥΛΗ – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΣΑΡΡΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΠΕΔΙΑΔΑ1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΦΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΜΟΙΡΕΣ 13.30 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΟΦΗ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΝΕΑΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΧΑΒΑΚΗΣ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 09.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΡΚΑΔΙ – ΑΡΚΑΔΙ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΜΙΧΕΛΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 11.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2 – ΟΑΧ 2000
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ)
ΣΟΥΔΑ 12.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ1 – ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ – ΤΣΑΓΑΝΗ)
ΣΟΥΔΑ 14.30 MINI (A) OAX 2000 – KIΣΣΑΜΟΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΤΣΑΓΑΝΗ – ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ)
ΣΟΥΔΑ 16.00 MINI (A) AOK XANIA – KYΔΩN 2
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ)
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑ – XANIA BC
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ Μ (ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ)
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ – ΙΤΕ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 CGP – OIKOΝΟΜΙΚΟ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-04-2014
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΓΟΥΒΕΣ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΣΚΟΥΡΑΣ – ΚΡΕΤΑ GAS
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΚΟΥΤΡΗΣ – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΛ.ΟΦΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – Π.ΧΑΟΧ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΓΝΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ 03-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΛΜΕ – ΠΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΥΦΑΗ – ΠΥΡΟΣΒ/ΣΕΑΠ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΠΤΙΚΟΙ – ΥΠΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 CRETAPHON – ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 INTERNUS – ΟΙΚ. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ22.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ – CGP
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 DS SMITH – ΟΙΚ.ΔΙΟΙΚ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΑΓΡΟΤΕΣ ΜΓ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.30 ΑΟΑΚ – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.15 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ BC
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΜΕ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 DRINK TEAM – HALEPA
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018
ΣΟΥΔΑ 18.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ – LOCA CAFE
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΓΡΑΜΨΑ Δ. (ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 20.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – FOTARAS
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΔΗΜΗΤΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ Δ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΑΕΤΟΙ – ESPRES MINI MARKET KΑΦΕ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΝΕΑΡΧΟΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ (ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ – ΚΡ. ΦΟΥΡΝ ΔΗΜΗΤΡ- ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ELECTRONIC WORLD
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ)
AKΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ – ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου