Την Κυριακή 20 Δεκεμβρίου παρουσία πλήθους κόσμου πραγματοποιήθηκε στο κλειστό "Δυο Αοράκια" ο τελικός του 5ου Μίνι τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ, οι τελικοί στην Α και Β κατηγορία με τον ΟΦΗ, να επικρατεί του Ηροδότου στον μεγάλο τελικό με 46-39 και το Δειλινό στην Β΄κατηγορία του Ηράκλειο με 51-40, ενώ στην Γ΄κατηγορία ο Ηρόδοτος κατέκτησε την πρωτιά .Όλα τ αποτελέσματα και οι τελικές βαθμολογίες.
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΓΟΡΙΑ Α ΦΑΣΗ Α -ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 60-13
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΦΗ 2 00-20
ΑΣΚΗΣΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 15-14
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 66-09
ΑΣΚΗΣΗ ΟΦΗ 2 19-56
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 00-20
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 2 26-59
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΣΚΗΣΗ 25-41
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 19-24
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 90-22
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΣΚΗΣΗ 20-00
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 2 11-50
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 32-42
ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 56-10
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΣΚΗΣΗ 37-32
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΟΦΗ 2 5 5 0 10
--------------------------------
2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 5 4 1 9
3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 5 3 2 8
4 ΑΣΚΗΣΗ 5 2 2 1 6
5 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 5 5 5
6 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 5 1 2 2 4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΓΟΡΙΑ Α ΦΑΣΗ Β -ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 39-26
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 60-20
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 32-42
ΟΦΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 15-68
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 37-18
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 41-26
ΟΦΗ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 27-50
ΔΕΙΛΙΝΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 30-33
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 63-11
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 38-22
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 57-27
ΟΦΗ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 28-50
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 19-24
ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 14-64
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΔΕΙΛΙΝΟ 47-28
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 5 5 10
---------------------------------
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 5 4 1 9
3 ΔΕΙΛΙΝΟ 5 3 2 8
4 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 5 2 3 7
5 ΟΦΗ 1 5 1 4 6
6 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 5 1 4 6
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α ΑΓΟΡΙΑ Β ΦΑΣΗ
ΘΕΣΗ 1-2 ΟΦΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 46-39
ΘΕΣΗ 3-4 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 52-45
ΘΕΣΗ 5-6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 31-46
ΘΕΣΗ 7-8 ΑΣΚΗΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 12-17
ΘΕΣΗ 9-10 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 1 27-29
ΘΕΣΗ11-12 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 19-31
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΟΦΗ 2
2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
---------------------
4 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
5 ΔΕΙΛΙΝΟ
6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
7 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
8 ΑΣΚΗΣΗ
9 ΟΦΗ 1
10 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
11 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
12 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΓΟΡΙΑ Α ΦΑΣΗ Α -ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 17-50
ΔΕΙΛΙΝΟ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 76-10
ΟΦΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 07-39
ΔΕΙΛΙΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 63-25
ΟΦΗ 2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 31-10
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 47-15
ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 18-45
ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 33-10
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 32-16
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 54-09
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 04-78
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 2 38-21
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 ΟΦΗ 2 18-43
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 33-69
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 60-27
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΔΕΙΛΙΝΟ 5 5 10
-------------------------------------
2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 5 4 1 9
3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 5 3 2 8
4 ΟΦΗ 2 5 2 3 7
5 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 5 1 4 6
6 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 5 0 5 5
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΓΟΡΙΑ Α ΦΑΣΗ Β -ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 1 80-06
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 42-11
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΦΗ 1 45-13
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΣΚΗΣΗ 73-11
ΑΣΚΗΣΗ ΟΦΗ 1 06-38
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 66-09
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ1 29-30
ΑΣΚΗΣΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 10-29
ΟΦΗ 1 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 33-28
ΑΣΚΗΣΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 08-46
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 4 4 8
-------------------------------
2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 4 3 1 7
3 ΟΦΗ 1 4 2 2 6
4 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 4 1 3 4
5 ΑΣΚΗΣΗ 4 0 4 4
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Β ΑΓΟΡΙΑ Β ΦΑΣΗ
ΘΕΣΗ 1-2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 51-40
ΘΕΣΗ 3-4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 14-33
ΘΕΣΗ 5-6 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 1 29-22
ΘΕΣΗ 7-8 ΟΦΗ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 22-28
ΘΕΣΗ 9-10 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΑΣΚΗΣΗ 33-19
ΘΕΣΗ 11 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ
1 ΔΕΙΛΙΝΟ
2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
-----------------------
4 ΗΡΟΔΟΤΟΣ
5 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
6 ΟΦΗ 1
7 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
8 ΟΦΗ 2
9 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
10 ΑΣΚΗΣΗ
11 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Γ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 70-05
ΟΦΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 30-45
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΦΗ 19-23
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 13-69
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 25-31
ΟΦΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 51-22
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 50-12
ΟΦΗ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 38-46
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΟΦΗ 15-24
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 13-65
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 12-49
ΟΦΗ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 72-23
ΤΕΛΙΚΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΒΑΘΜΟΙ
1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 6 6 12
---------------------------
2 ΟΦΗ 6 4 2 10
3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 6 2 4 8
4 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 6 0 6 6