Η Εθνική Εφήβων U18 προετοιμάζεται για το δικό της μεγάλο ραντεβού του καλοκαιριού. Το τζάμπολ του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος θα γίνει στο Βόλο, στη Νέα Ιωνία και στην Πορταριά.
MO club
EΛΛΗΝΙΚΑ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ Κάθε Τρίτη
Η ελληνική ομάδα θα αγωνιστεί στο ΚΓ Νέας Ιωνίας Βόλου.
Το πρόγραμμα του Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος είναι:
Πέμπτη 23 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
14.30 Φινλανδία-Ρωσία
16.45 Βοσνία Ερζεγοβίνη-Λιθουανία
19.00 Ιταλία-Τουρκία
21.15 Ελλάδα-Κροατία
Πορταριά
14.30 Ισπανία-Γαλλία
16.45 Μαυροβούνιο-Λετονία
19.00 Τσεχία-Ουκρανία
21.15 Σερβία-Γερμανία
Παρασκευή 24 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
14.30 Γαλλία-Τσεχία
16.45 Ουκρανία-Ισπανία
19.00 Γερμανία-Μαυροβούνιο
21.15 Λιθουανία-Ελλάδα
Πορταριά
14.30 Τουρκία-Φινλανδία
16.45 Ρωσία-Ιταλία
19.00 Κροατία-Βοσνία Ερζεγοβίνη
21.15 Λετονία-Σερβία
Σάββατο 25 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
14.30 Ρωσία-Τουρκία
16.45 Ιταλία-Φινλανδία
19.00 Σερβία-Μαυροβούνινο
21.15 Ελλάδα-Βοσνία Ερζεγοβίνη
Πορταριά
14.30 Ισπανία-Τσεχία
16.45 Ουκρανία-Γαλλία
19.00 Λιθουανία-Κροατία
21.15 Λετονία-Γερμανία
Κυριακή 26 Ιουλίου
Ρεπό
Β’ Γύρος
Δευτέρα 27 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
Ε1 14.30 Β3-Α1
Ε3 16.45 Α3-Β1
F3 19.00 C3-D1
E2 21.15 B2-A2
Πορταριά
G2 14.30 B4-C4
G1 16.45 A4-D4
F2 19.00 D2-C2
F1 21.15 D3-C1
Τρίτη 28 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
Ε5 14.30 Β3-Α3
Ε4 16.45 Α1-Β2
F6 19.00 C2-D1
F4 21.15 C1-D2
Πορταριά
G4 14.30 C4-A4
G3 16.45 D4-B4
F5 19.00 D3-C3
E6 21.15 A2-B1
Τετάρτη 29 Ιουλίου
Νέα Ιωνία
F8 14.30 C2-D3
E8 16.45 A2-B3
F7 19.00 D1-C1
F9 21.15 D2-C3
Πορταριά
G6 14.30 A4-B4
G5 16.45 C4-D4
E9 19.00 B2-A3
E7 21.15 B1-A1
Πέμπτη 30 Ιουλίου
Ρεπό
Προημιτελικοί και Αγώνες Κατάταξης 9-16
Παρασκευή 31 Ιουλίου
Νέα Ιωνία – Προημιτελικοί
Αγώνας 49 14.30 E1-F4
Αγώνας 52 16.45 F2-E3
Αγώνας 50 19.00 F1-E4
Αγώνας 51 21.15 E2-F3
Πορταριά- Θέσεις 9-16
Αγώνας 55 14.30 55/1-G2
Αγώνας 54 16.45 54/-G3
Αγώνας 53 19.00 53/1-G4
Αγώνας 56 21.1556/1-G1
Σάββατο 1 Αυγούστου
Ημιτελικοί – Αγώνες Κατάταξης (5-8, 9-12, 13-16)
Νέα Ιωνία
Αγώνας 61 (5-8) 14.30 Ηττημένος 49-Ηττημένος 52
Αγώνας 62 (5-8) 16.45 Ηττημένος 50-Ηττημένος 51
Αγώνας 63 (Ημιτελικοί) 19.00 Νικητής 49-Νικητής 52
Αγώνας 64 (Ημιτελικοί) 21.15 Νικητής 50-Νικητής 51
Πορταριά
Αγώνας 58 (13-16) 14.30 Ηττημένος 54-Ηττημένος 55
Αγώνας 57 (13-16) 16.45 Ηττημένος 53-Ηττημένος 56
Αγώνας 59 (9-12) 19.00 Νικητής 53-Νικητής 56
Αγώνας 60 (θέσεις 9-12) 21.15 Νικητής 54-Νικητής 55
Κυριακή 2 Αυγούστου
Αγώνες κατάταξης
Νέα Ιωνία
Αγώνας 69 (7-8) 14.30 Ηττημένος 61-Ηττημένος 62
Αγώνας 70 (5-6) 16.45 Νικητής 61-Νικητής 62
Αγώνας 71 (3-4) 19.00 Ηττημένος 63-Ηττημένος 64
Αγώνας 72 (τελικός) 21.15 Νικητής 63-Νικητής 64
Πορταριά
Αγώνας 65 (15-16) 12.00 Ηττημένος 57-58
Αγώνας 67 (11-12) 14.15 Ηττημένος 59-60
Αγώνας 66 (13-14) 16.30 Νικητής 57-Νικητής 58
Αγώνας 68 (9-10) 18.45 Νικητής 59-Νικητής 60
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου