Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές των Μίνι τουρνουά Παμπαίδων "Π.Βαρζακιάν" και Μίνι Κορασίδων "Σ.Γιαννουδάκη" της ΕΚΑΣΚ , που αφορά τους αγώνες για το διάστημα απο 31 Μαίου, έως 1ης Ιουνίουυ 2014.
ΕΚΑΣΚ
Διαιτητές:
31-05-2014 18:00 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Α'Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν. Ρασούλη Χρύσα
ΑΟ Αγ. Νικολάου 2 - ΑΟ Αγ. Νικολάου
31-05-2014 18:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟ Γιούχτας - ΟΦΗ 3
31-05-2014 18:00 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Βαλούρδος Γιώργος
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΟΦΗ
31-05-2014 17:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Ξυλάς Δημήτρης
ΟΚΑ Αρκάδι - ΟΑΧ
31-05-2014 16:45 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Βαλούρδος Γιώργος
ΑΟ Αγ. Νικολάου - Ηράκλειο ΟΑΑ
31-05-2014 16:30 Λίντο Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης Παπουτσάκης Σοφοκλής
Ανδρογέας ΓΑΣ - ΓΑΣ Μεσσαρά
31-05-2014 16:30 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Α'Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν. Ρασούλη Χρύσα
Σητειακός 1 - ΑΟ Αγ. Νικολάου 2
31-05-2014 15:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΑΟ Ακρωτηρίου - ΑΓΟΡ
31-05-2014 15:15 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
31-05-2014 15:15 Λίντο Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΟΦΗ 1
31-05-2014 15:15 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Μαραγκάκης Ανδρέας Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΑΟ Ιεράπετρα - Σητειακός 1
31-05-2014 15:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
Δειλινό 2 - ΟΦΗ 2
31-05-2014 14:00 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΟΦΗ
31-05-2014 14:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής
Εργοτέλης ΓΣ - Δειλινό 1
31-05-2014 14:00 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Μαραγκάκης Ανδρέας Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΑΟ Ιεράπετρα
31-05-2014 14:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΓΣΗ Φιλαυλητικός - Άσκηση
31-05-2014 14:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Ξυλάς Δημήτρης
ΟΑΧ - ΑΓΟΡ
01-06-2014 17:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Χαρίτος Μαρίνος
Ηρόδοτος 1 - ΟΦΗ 1
01-06-2014 16:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Χαρίτος Μαρίνος
Δειλινό 1 - Ηρόδοτος 1
01-06-2014 14:30 Λίντο Μίνι κορίτσια
Πίπλιος Παναγιώτης Β' Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν.
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
01-06-2014 14:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΟΦΗ 1 - Εργοτέλης ΓΣ
01-06-2014 13:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
Εργοτέλης ΓΣ - Ηράκλειο ΟΑΑ
01-06-2014 13:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Β' Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν
Ηρόδοτος 2 - ΟΦΗ 2
01-06-2014 11:15 Λίντο Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης Τσίγκου Μαρία
Άσκηση - Ηρόδοτος 2
Α'Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν. Ρασούλη Χρύσα
ΑΟ Αγ. Νικολάου 2 - ΑΟ Αγ. Νικολάου
31-05-2014 18:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟ Γιούχτας - ΟΦΗ 3
31-05-2014 18:00 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Βαλούρδος Γιώργος
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΟΦΗ
31-05-2014 17:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Ξυλάς Δημήτρης
ΟΚΑ Αρκάδι - ΟΑΧ
31-05-2014 16:45 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Βαλούρδος Γιώργος
ΑΟ Αγ. Νικολάου - Ηράκλειο ΟΑΑ
31-05-2014 16:30 Λίντο Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης Παπουτσάκης Σοφοκλής
Ανδρογέας ΓΑΣ - ΓΑΣ Μεσσαρά
31-05-2014 16:30 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Α'Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν. Ρασούλη Χρύσα
Σητειακός 1 - ΑΟ Αγ. Νικολάου 2
31-05-2014 15:30 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Καλαϊτζής Κωνσταντίνος
ΑΟ Ακρωτηρίου - ΑΓΟΡ
31-05-2014 15:15 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Χαρίτος Μαρίνος
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
31-05-2014 15:15 Λίντο Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΟΦΗ 1
31-05-2014 15:15 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Μαραγκάκης Ανδρέας Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΑΟ Ιεράπετρα - Σητειακός 1
31-05-2014 15:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
Δειλινό 2 - ΟΦΗ 2
31-05-2014 14:00 Β.Α.Κ Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΟΦΗ
31-05-2014 14:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής
Εργοτέλης ΓΣ - Δειλινό 1
31-05-2014 14:00 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Μαραγκάκης Ανδρέας Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΑΟ Ιεράπετρα
31-05-2014 14:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΓΣΗ Φιλαυλητικός - Άσκηση
31-05-2014 14:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καλαϊτζής Κωνσταντίνος Ξυλάς Δημήτρης
ΟΑΧ - ΑΓΟΡ
01-06-2014 17:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Χαρίτος Μαρίνος
Ηρόδοτος 1 - ΟΦΗ 1
01-06-2014 16:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Χαρίτος Μαρίνος
Δειλινό 1 - Ηρόδοτος 1
01-06-2014 14:30 Λίντο Μίνι κορίτσια
Πίπλιος Παναγιώτης Β' Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν.
Ηράκλειο ΟΑΑ - ΑΟΝΑ Ηρόδοτος
01-06-2014 14:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΟΦΗ 1 - Εργοτέλης ΓΣ
01-06-2014 13:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
Εργοτέλης ΓΣ - Ηράκλειο ΟΑΑ
01-06-2014 13:00 Λίντο Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Β' Διαιτητής: Σκανδαλάκης Ν
Ηρόδοτος 2 - ΟΦΗ 2
01-06-2014 11:15 Λίντο Μίνι αγόρια
Χρυσός Θανάσης Τσίγκου Μαρία
Άσκηση - Ηρόδοτος 2
Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 31 ΜΑΙΟΥ 2014
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΛΙΝΤΟ 15.15 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΦΗ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΛΙΝΤΟ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΣΚΗΣΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.15 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΟΦΗ 2
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕ
ΒΑΚ 14.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΕΛΕ
ΒΑΚ 15.15 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΟΑΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΕΛΕ
ΒΑΚ 16.45 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΟΑΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
ΒΑΚ 18.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ
ΑΡΧΑΝΕΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Π) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΟΦΗ 3
ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΔ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΟΑΝ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡΥ.
ΑΓ .ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.15 ΜΙΝΙ (Π) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡΥ.
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1 – ΑΟΑΝ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΟΑΝ2 – ΑΟΑΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ – ΑΓΟΡ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΓΟΡ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ. – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014
ΛΙΝΤΟ 11.15 ΜΙΝΙ (Π) ΑΣΚΗΣΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ ΕΛΘ
ΒΑΚ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΒΑΚ 14.15 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΒΑΚ 16.00 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡΕ
ΒΑΚ 17.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΟΦΗ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡΕ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΛΙΝΤΟ 15.15 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΦΗ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΛΙΝΤΟ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΕΛΕ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΑΣΚΗΣΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΡΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.15 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΟΦΗ 2
ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΛΕ
ΒΑΚ 14.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΕΛΕ
ΒΑΚ 15.15 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΟΑΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ ΕΛΕ
ΒΑΚ 16.45 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΟΑΝ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
ΒΑΚ 18.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ
ΑΡΧΑΝΕΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Π) ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΟΦΗ 3
ΒΛΑΣΣΗΣ ΑΝΔ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΟΑΝ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡΥ.
ΑΓ .ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.15 ΜΙΝΙ (Π) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡΥ.
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1 – ΑΟΑΝ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΟΑΝ2 – ΑΟΑΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ ΑΘΗΝΑ
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ – ΑΓΟΡ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΚΡΩΤΗΡΙ – ΑΓΟΡ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΟΑΧ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ. – ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 1 ΙΟΥΝΙΟΥ 2014
ΛΙΝΤΟ 11.15 ΜΙΝΙ (Π) ΑΣΚΗΣΗ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ ΕΛΘ
ΒΑΚ 13.00 ΜΙΝΙ (Π) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΒΑΚ 14.15 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡ
ΒΑΚ 16.00 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡΕ
ΒΑΚ 17.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΟΦΗ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡΕ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου