Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές κριτές των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ , των αγώνων για τους αγώνες της 23ης, έως 26ης Μαΐου 2014.
ΕΚΑΣΚ
Διαιτητές:
23-05-2014 19:30 Αλικαρνασσός Παίδων
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Βασσάκης Γεώργιος
ΓΣΗ Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 1 Αγώνας κατάταξης
23-05-2014 19:00 Λίντο Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
Δειλινό ΑΟ - ΑΣΑ Αναγέννηση Αγώνας κατάταξης
23-05-2014 18:30 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟΡ - ΓΑΣ Μεσσαρά Αγώνας κατάταξης
23-05-2014 17:30 Λίντο Παμπαίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
Ανδρογέας ΓΑΣ - ΑΣΑ Αναγέννηση
23-05-2014 16:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΟΦΗ 2 - Ηράκλειο 2 Κατάταξη παίδων
24-05-2014 19:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης
Άσκηση - Δειλινό 2
24-05-2014 18:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης
Ηρόδοτος 2 - ΓΣΗ Φιλαθλητικός
24-05-2014 18:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Ρασούλη Χρύσα
ΑΣΑ Αναγέννηση - ΓΣΗ Φιλαθλητικός Αγώνας κατάταξης
24-05-2014 18:00 Λίντο Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Τσίγκου Μαρία
Ηράκλειο 2 - Δειλινό ΑΟ
24-05-2014 17:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Έλενα
ΟΦΗ 3 - ΑΣΑ Αναγέννηση
24-05-2014 17:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΟΦΗ 2 - Άσκηση
24-05-2014 17:00 Μοίρες Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΓΑΣ Μεσσαρά - ΟΦΗ 2
24-05-2014 16:30 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Χανιαλάκης Θεόφιλος
ΑΓΟΡ - ΟΑΧ
24-05-2014 16:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μαλαμάς Γιάννης
ΟΦΗ 3 - Ανδρογέας ΓΑΣ
24-05-2014 15:45 Αλικαρνασσός
Μίνι αγόρια Σμυρνάκης Χριστόφορος
Δειλινό 2 - Ηρόδοτος 2
24-05-2014 15:45 Σούδα Μίνι κορίτσια
Κώτσου Λία Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ - ΟΚΑ Αρκάδι
24-05-2014 15:00 Άγιος Νικόλαος Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΟΦΗ
24-05-2014 15:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Αρτεμάκη Δόμνα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΟΑΧ - ΑΟ Ακρωτηρίου
24-05-2014 15:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μαλαμάς Γιάννης
ΑΣΑ Αναγέννηση - ΑΟ Γιούχτας
24-05-2014 14:45 Άγιος Νικόλαος Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΑΟ Αγ. Νικολάου
24-05-2014 14:30 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
Σητειακός 1 - ΑΟ Ιεράπετρα
24-05-2014 14:30 Αλικαρνασσός
Μίνι αγόρια Γερμανής Βαγγέλης
Ηράκλειο ΟΑΑ - Ηρόδοτος 1
24-05-2014 14:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ Αρκάδι - Ηράκλειο ΟΑΑ
24-05-2014 13:45 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΟ Γιούχτας - ΓΑΣ Μεσσαρά
24-05-2014 13:15 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΑΟ Ιεράπετρα - ΑΟ Αγ. Νικολάου
24-05-2014 13:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης
ΟΦΗ 1 - Δειλινό 1
24-05-2014 12:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΓΑΣ Μεσσαρά - Πεδιάδα ΑΟΧ
24-05-2014 12:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης
Ηρόδοτος 1 - Εργοτέλης ΓΣ
24-05-2014 12:00 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
Σητειακός 1 - ΑΟ Αγ. Νικολάου
24-05-2014 11:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μακρής Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα
Ανδρογέας ΓΑΣ - Πεδιάδα ΑΟΧ
24-05-2014 10:45 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης
Δειλινό 1 - Ηράκλειο ΟΑΑ
24-05-2014 10:00 Β.Α.Κ Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Βασσάκης Γεώργιος
ΓΣΗ Φιλαθλητικός - ΟΦΗ 1 Αγώνας κατάταξης
23-05-2014 19:00 Λίντο Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
Δειλινό ΑΟ - ΑΣΑ Αναγέννηση Αγώνας κατάταξης
23-05-2014 18:30 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟΡ - ΓΑΣ Μεσσαρά Αγώνας κατάταξης
23-05-2014 17:30 Λίντο Παμπαίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
Ανδρογέας ΓΑΣ - ΑΣΑ Αναγέννηση
23-05-2014 16:00 Β.Α.Κ Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΟΦΗ 2 - Ηράκλειο 2 Κατάταξη παίδων
24-05-2014 19:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης
Άσκηση - Δειλινό 2
24-05-2014 18:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Παλιατσός Βασίλης
Ηρόδοτος 2 - ΓΣΗ Φιλαθλητικός
24-05-2014 18:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Ρασούλη Χρύσα
ΑΣΑ Αναγέννηση - ΓΣΗ Φιλαθλητικός Αγώνας κατάταξης
24-05-2014 18:00 Λίντο Παίδων
Βαλούρδος Γιώργος Τσίγκου Μαρία
Ηράκλειο 2 - Δειλινό ΑΟ
24-05-2014 17:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Έλενα
ΟΦΗ 3 - ΑΣΑ Αναγέννηση
24-05-2014 17:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Σμυρνάκης Χριστόφορος
ΟΦΗ 2 - Άσκηση
24-05-2014 17:00 Μοίρες Παίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΓΑΣ Μεσσαρά - ΟΦΗ 2
24-05-2014 16:30 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Χανιαλάκης Θεόφιλος
ΑΓΟΡ - ΟΑΧ
24-05-2014 16:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μαλαμάς Γιάννης
ΟΦΗ 3 - Ανδρογέας ΓΑΣ
24-05-2014 15:45 Αλικαρνασσός
Μίνι αγόρια Σμυρνάκης Χριστόφορος
Δειλινό 2 - Ηρόδοτος 2
24-05-2014 15:45 Σούδα Μίνι κορίτσια
Κώτσου Λία Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ - ΟΚΑ Αρκάδι
24-05-2014 15:00 Άγιος Νικόλαος Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟ Αγ. Νικολάου - ΟΦΗ
24-05-2014 15:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Αρτεμάκη Δόμνα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΟΑΧ - ΑΟ Ακρωτηρίου
24-05-2014 15:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μαλαμάς Γιάννης
ΑΣΑ Αναγέννηση - ΑΟ Γιούχτας
24-05-2014 14:45 Άγιος Νικόλαος Μίνι κορίτσια
Χαρίτος Μαρίνος Βασσάκης Γεώργιος
ΑΟΝΑ Ηρόδοτος - ΑΟ Αγ. Νικολάου
24-05-2014 14:30 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
Σητειακός 1 - ΑΟ Ιεράπετρα
24-05-2014 14:30 Αλικαρνασσός
Μίνι αγόρια Γερμανής Βαγγέλης
Ηράκλειο ΟΑΑ - Ηρόδοτος 1
24-05-2014 14:00 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ Αρκάδι - Ηράκλειο ΟΑΑ
24-05-2014 13:45 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΟ Γιούχτας - ΓΑΣ Μεσσαρά
24-05-2014 13:15 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
ΑΟ Ιεράπετρα - ΑΟ Αγ. Νικολάου
24-05-2014 13:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης
ΟΦΗ 1 - Δειλινό 1
24-05-2014 12:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΓΑΣ Μεσσαρά - Πεδιάδα ΑΟΧ
24-05-2014 12:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης
Ηρόδοτος 1 - Εργοτέλης ΓΣ
24-05-2014 12:00 Σητεία Μίνι αγόρια
Μπανασάκης Θοδωρής Καρανικόλα Ρένα
Σητειακός 1 - ΑΟ Αγ. Νικολάου
24-05-2014 11:15 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Μακρής Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα
Ανδρογέας ΓΑΣ - Πεδιάδα ΑΟΧ
24-05-2014 10:45 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χατζημάρκος Δημήτρης
Δειλινό 1 - Ηράκλειο ΟΑΑ
24-05-2014 10:00 Β.Α.Κ Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Ρασούλη Χρύσα
26-05-2014 16:00 Κλαδισός Παγκορασίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Χριστινάκης Βασίλης
ΟΑΧ - Εργοτέλης ΓΣ
26-05-2014 13:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΓΣΗ Φιλαθλητικός - ΟΦΗ
Κριτές:
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23 ΜΑΙΟΥ 2014
ΛΙΝΤΟ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΟΦΗ 1
ΒΛΑΣΣΗΣ – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΒΑΚ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΛΑΔΟΥ – ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΜΑΙΟΥ 2014
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ. – ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.45 ΜΙΝΙ(Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ ΧΡ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.15 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 1 – ΔΕΙΛΙΝΟ 1
ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.45 ΜΙΝΙ (Π) ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤΕ.
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 2 – ΑΣΚΗΣΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.15 ΜΙΝΙ (Π) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΣΚΗΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΒΑΚ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΒΑΚ 11.15 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 12.30 ΜΙΝΙ (|Π) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΒΑΚ 13.45 ΜΙΝΙ (Π) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΒΑΚ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 16.15 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 3 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 17.30 ΜΙΝΙ (Π) ΟΦΗ 3 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΜΠΑΝΑΣΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ
ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΟΦΗ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.45 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΟΦΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΣΗΤΕΙΑ 12.00 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1 – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
ΣΗΤΕΙΑ 13.15 ΜΙΝΙ (Π) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
ΣΗΤΕΙΑ 14.30 ΜΙΝΙ (Π) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ 1 – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΟΛΥΔΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛΕ. - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΜΙΝΙ (Π) ΟΑΧ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.30 ΜΙΝΙ (Π) ΑΓΟΡ – ΟΑΧ
ΚΩΤΣΟΥ ΕΛΠ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26 ΜΑΙΟΥ 2014
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ – ΟΦΗ 1
ΚΛΑΔΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου