Ανακοινώθηκαν οι ορισμοί διαιτητών κριτών, για το Σαββατοκύριακο 26-27 Οκτωβρίου, που αφορούν τους αγώνες των Εθνικών πρωταθλημάτων που διεξάγονται στην Κρήτη και της ΕΚΑΣΚ.
Αναλυτικά....
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΑΓΟΡ – ΠΑΟΚ (T.V.NOVASPORT 3)
(Δ) Χριστοδούλου – Παναγιώτου – Τσούνας (Μαγκανάς)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Σ) – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (Β) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Χ) - ΒΛΑΣΣΗΣ (24)
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΜΥΝΤΑΣ
(Δ) Δημόπουλος – Λιότσος (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ(Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ 12.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(Δ) Μαυράτζας – Ρίζος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ(Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)
ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΒΑΚ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΧΕΡΣ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΧΕΡΣ/ΣΟΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2013
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΒΑΚ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟΑΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ. – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΟΦΗ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
Αναλυτικά....
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΑΓΟΡ – ΠΑΟΚ (T.V.NOVASPORT 3)
(Δ) Χριστοδούλου – Παναγιώτου – Τσούνας (Μαγκανάς)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Σ) – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (Β) – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Χ) - ΒΛΑΣΣΗΣ (24)
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ – ΑΜΥΝΤΑΣ
(Δ) Δημόπουλος – Λιότσος (Τζωρτζάκης)
(Κ) ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ(Χ) – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ 12.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
(Δ) Μαυράτζας – Ρίζος (Ευαγγελινός)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ(Χ) – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (24)
ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-10-2013
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ.
ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΧΑΝΔΑΚΑΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΒΑΚ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΒΑΚ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΧΕΡΣ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΧΕΡΣ/ΣΟΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ. - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΦΡΑΓΚΑΚΗ – ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.30 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΑΚΗ
ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΟΛΙΔΑΚΗΣ
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 – ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-10-2013
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΒΑΚ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟΑΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ. – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ – ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΛ.
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν. - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΣΟΥΔΑΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ – ΟΦΗ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗ ΕΥΓ. - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου