Τα αποτελέσματα της Α2 κατηγορίας, η βαθμολογία και το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής της Α1 κατηγορίας...
A2 Κατηγορία - 11η αγωνιστική.
Τα αποτελέσματα:
ΕΝΕΤΙΚΟ-ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ 43-35
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - PLANET FITNESS 32-75
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΧΑΝΙΩΝ 35-32
FORTHNET SHOP-ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ/ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΒΥΡΟΥΡΑΚΗ 45-59
Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ-ΤΡΟΧΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ ΡΙΤΖΑΚΗΣ 48-56
BURGERMANIA - WOOD CREATIONS JP 55-50
FOTARAS EXHAUST TEAM - MINOA PALACE 28-44
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ-ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ 36-55
ΚΥΚΛΩΠΕΣ - ΒΙΟΠΑ ΧΑΝΙΩΝ 20-00 ΑΑ
ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α2 (11 ΑΓΩΝ):
01.PLANET FITNESS 22
02.ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ 22
03.ΤΡΟΧΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ 20
04.ΕΛ.ΕΠΑΓ./ΚΩΜ ΒΙΡ. 20
05.BURGERMANIA 19
06.WOOD CREATIONS JP 18
07. ΚΥΚΛΩΠΕΣ 18
08.ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒ. 17
09.MINOA PALACE 16
10.ΕΝΕΤΙΚΟ 15
11.ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 15
12.T & T ΚΑΤΑΣΚ. 15
13.FORTHNET* 14
14.ΤΡΑΠΕΖΑ ΧΑΝΙΩΝ* 14
15.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 13
16.ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ 12
17.FOTARAS 11
18.ΒΙΟΠΑ 9
-Ο ΒΙΟΠΑ αποχώρησε απο την διοργάνωση.
Τα * σημαίνουν αγώνες λιγότεροι..Ενετικό(1φορά) και ΒΙΟΠΑ Χανίων (τρείς φορές) έχουν μηδενιστεί.
Α1 κατηγορία: Το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής.
Δευτέρα, 9 Μάιος -ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ:
16:00 ΩΡΙΩΝΑΣ-ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ
17:30 ΙΝΚΑ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ:
19:15 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ-ΓΛΕΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ
20:45 ΤΕΙ-ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ
Τετάρτη, 11 Μάιος -ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ:
17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
19:00 ΜΟJO-ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ ΚΙΣΣΑΜΟΣ
20:30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
A2 Κατηγορία - 11η αγωνιστική.
Τα αποτελέσματα:
ΕΝΕΤΙΚΟ-ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ 43-35
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - PLANET FITNESS 32-75
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒΕΣ - ΤΡΑΠΕΖΑ ΧΑΝΙΩΝ 35-32
FORTHNET SHOP-ΕΛ.ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ/ΚΟΜΜΩΣΕΙΣ ΒΥΡΟΥΡΑΚΗ 45-59
Τ&Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ-ΤΡΟΧΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ ΡΙΤΖΑΚΗΣ 48-56
BURGERMANIA - WOOD CREATIONS JP 55-50
FOTARAS EXHAUST TEAM - MINOA PALACE 28-44
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘΑΙΝΩΝ-ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ 36-55
ΚΥΚΛΩΠΕΣ - ΒΙΟΠΑ ΧΑΝΙΩΝ 20-00 ΑΑ
Ελεύθεροι επαγγ. Κομμωτήρια Βυρουράκη |
01.PLANET FITNESS 22
02.ΤΡΑΠΕΖΙΚΟΙ 22
03.ΤΡΟΧΟΣ & ΚΙΝΗΣΗ 20
04.ΕΛ.ΕΠΑΓ./ΚΩΜ ΒΙΡ. 20
05.BURGERMANIA 19
06.WOOD CREATIONS JP 18
07. ΚΥΚΛΩΠΕΣ 18
08.ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΑΛΥΒ. 17
09.MINOA PALACE 16
10.ΕΝΕΤΙΚΟ 15
11.ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 15
12.T & T ΚΑΤΑΣΚ. 15
13.FORTHNET* 14
14.ΤΡΑΠΕΖΑ ΧΑΝΙΩΝ* 14
15.ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΛΑΘ. 13
16.ΠΛΟΥΤΩΝΑΣ 12
17.FOTARAS 11
18.ΒΙΟΠΑ 9
-Ο ΒΙΟΠΑ αποχώρησε απο την διοργάνωση.
Τα * σημαίνουν αγώνες λιγότεροι..Ενετικό(1φορά) και ΒΙΟΠΑ Χανίων (τρείς φορές) έχουν μηδενιστεί.
Α1 κατηγορία: Το πρόγραμμα της 11ης αγωνιστικής.
Δευτέρα, 9 Μάιος -ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ:
16:00 ΩΡΙΩΝΑΣ-ΝΑΥΣΤΑΘΜΟΣ
17:30 ΙΝΚΑ-ΟΙΚΟΔΟΜΟΙ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΣΟΥΔΑΣ:
19:15 ΠΟΛΕΜΙΚΟ ΝΑΥΤΙΚΟ-ΓΛΕΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΑΣΦΑΛΕΙΕΣ
20:45 ΤΕΙ-ΒΕΤΕΡΑΝΟΙ
Τετάρτη, 11 Μάιος -ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΛΙΑΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ:
17:30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ-ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
19:00 ΜΟJO-ΠΙΚΑΝΤΙΚΟ ΚΙΣΣΑΜΟΣ
20:30 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ-ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου