Τα αποτελέσματα:
1ος όμιλος
Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙ - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 54-52
ΑΓΟΡ - Α.Ο.Ν.Α. ΗΡΟΔΟΤΟΣ αναβολη
Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.2 0-20
**Για να ολοκληρωθεί η πρώτη φάση πρέπει να διεξαχθούν έξι εξ αναβολής παιχνίδια.
2ος όμιλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α.Σ.Α. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 39-30
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ 43-32
Ο.Φ.Η. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.1 22-37
3ος όμιλος
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1 - ΜΕΣΣΑΡΑ Γ.Α.Σ. αναβολη (νέος ορισμός Κυριακή 27/02 Ώρα 14.00)
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2 - Α.Ο.Α.Ν. αναβολη (νέος ορισμός Κυριακή 27/02 Ώρα 12.30)
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ 20-0
Τα φύλλα αγώνα:
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1 : 22-37
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 06-12,04-07,05-12,05-06.
ΟΦΗ(ΛΙΟΝΤΑΣ) : ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΓΑΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 4,ΓΙΑΝΝΗΣ, ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ 6, ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ, ΜΟIΡΑΚΗΣ 1, ΝΙΠΗΡΑΚΗΣ 4, ΜΑΡΗΣ 2, ΚΥΡΙΑΚΑκΗΣ, ΤΣΙΧΛΗΣ 3(1), ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ 2, ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1(ΣΗΦΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Μ) : ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 4, ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗΣ 2, ΣΟΥΓΙΑΣ 7, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 3, ΚΑΦΕΤΖΑΚΗΣ 4, ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ Α.4, ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ Μ, ΣΑΜΙΩΤΗΣ 2, ΠΗΡΟΥΝΑΚΗΣ 2, ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ 9.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ 43-32
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ 10-7,4-11,18-2,11-12.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ) ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ Γ. 14,ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 4,ΔΑΠΟΥΛΑΚΗΣ 4,ΟΜΗΡΟΛΗΣ 5(1),ΧΟΥΛΑΚΗΣ 2,ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ Κ. 2,ΔΙΑΛΥΝΑΣ 6,ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ 2,ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ,ΓΙΑΚΑΝΙΚΗΣ 2.
ΔΕΙΛΙΝΟ(ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 2,ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ,ΚΑΝΔΗΛΑΚΗΣ 4,ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ,ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ 20,ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ,ΜΕΤΖΑΚΗΣ 6.
Α.Ο. Ακρωτηρίου-Κύδων 54-52
Οκτάλεπτα: 8-14, 21-28 (ημιχρ.) 41-39, 54-52
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Κόνιαρης 35 (3), Δασκαλάκης, Γομπάκης 3, Παπαδομιχελάκης 1, Κρομμυδάκης 1, Γιανναράκης 11, Ανέστης 3, Γαλετάκης, Βουλγαράκης, Μαρινάκης.
Κύδων (Ηλ. Λεκάκος): Σαριδάκης 3 (1), Κουτρούλης 2, Περράκης 6, Σκανδάλης 8, Ξυλάκης 4, Βουλγαράκης 5, Κολιακουδάκης 9, Στυλιανουδάκης 13 (1), Στρατουδάκης, Χαραλαμπάκης 2.
1ος όμιλος
Α.Ο.ΑΚΡΩΤΗΡΙ - Α.Ο.ΚΥΔΩΝ 54-52
ΑΓΟΡ - Α.Ο.Ν.Α. ΗΡΟΔΟΤΟΣ αναβολη
Α.Ο.ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.2 0-20
**Για να ολοκληρωθεί η πρώτη φάση πρέπει να διεξαχθούν έξι εξ αναβολής παιχνίδια.
2ος όμιλος
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Α.Σ.Α. - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Σ. 39-30
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Α.Ο.ΔΕΙΛΙΝΟ 43-32
Ο.Φ.Η. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α.1 22-37
3ος όμιλος
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 1 - ΜΕΣΣΑΡΑ Γ.Α.Σ. αναβολη (νέος ορισμός Κυριακή 27/02 Ώρα 14.00)
Α.Ο.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 2 - Α.Ο.Α.Ν. αναβολη (νέος ορισμός Κυριακή 27/02 Ώρα 12.30)
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ Α.Ο. - Α.Σ.Η. ΟΑΣΗ 20-0
Τα φύλλα αγώνα:
ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1 : 22-37
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ: 06-12,04-07,05-12,05-06.
ΟΦΗ(ΛΙΟΝΤΑΣ) : ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ, ΓΑΥΦΙΑΝΑΚΗΣ 4,ΓΙΑΝΝΗΣ, ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗΣ 6, ΜΑΥΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ, ΜΟIΡΑΚΗΣ 1, ΝΙΠΗΡΑΚΗΣ 4, ΜΑΡΗΣ 2, ΚΥΡΙΑΚΑκΗΣ, ΤΣΙΧΛΗΣ 3(1), ΤΖΟΥΛΑΚΗΣ 2, ΒΑΜΒΟΥΚΑΣ.
ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 1(ΣΗΦΟΜΙΧΕΛΑΚΗΣ Μ) : ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ, ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 4, ΤΣΑΦΑΝΤΑΚΗΣ 2, ΣΟΥΓΙΑΣ 7, ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ 3, ΚΑΦΕΤΖΑΚΗΣ 4, ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ Α.4, ΛΥΡΙΝΤΖΑΚΗΣ Μ, ΣΑΜΙΩΤΗΣ 2, ΠΗΡΟΥΝΑΚΗΣ 2, ΠΕΔΙΑΔΙΤΑΚΗΣ 9.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΔΕΙΛΙΝΟ 43-32
ΟΚΤΑΛΕΠΤΑ 10-7,4-11,18-2,11-12.
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ(ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ) ΣΚΑΝΔΑΛΟΣ Γ. 14,ΣΑΜΑΡΙΤΑΚΗΣ,ΘΕΟΔΩΡΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ 2,ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ 4,ΔΑΠΟΥΛΑΚΗΣ 4,ΟΜΗΡΟΛΗΣ 5(1),ΧΟΥΛΑΚΗΣ 2,ΚΟΚΟΛΑΚΗΣ Κ. 2,ΔΙΑΛΥΝΑΣ 6,ΠΑΤΡΑΜΑΝΗΣ 2,ΑΝΤΩΝΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ,ΓΙΑΚΑΝΙΚΗΣ 2.
ΔΕΙΛΙΝΟ(ΧΑΛΑΜΠΑΛΑΚΗΣ) ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 2,ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ,ΚΑΝΔΗΛΑΚΗΣ 4,ΚΑΡΑΒΙΩΤΗΣ,ΚΑΜΠΙΤΑΚΗΣ 20,ΓΙΑΝΝΑΡΗΣ,ΜΕΤΖΑΚΗΣ 6.
Α.Ο. Ακρωτηρίου-Κύδων 54-52
Οκτάλεπτα: 8-14, 21-28 (ημιχρ.) 41-39, 54-52
Α.Ο. Ακρωτηρίου (Αθ. Αζάς): Κόνιαρης 35 (3), Δασκαλάκης, Γομπάκης 3, Παπαδομιχελάκης 1, Κρομμυδάκης 1, Γιανναράκης 11, Ανέστης 3, Γαλετάκης, Βουλγαράκης, Μαρινάκης.
Κύδων (Ηλ. Λεκάκος): Σαριδάκης 3 (1), Κουτρούλης 2, Περράκης 6, Σκανδάλης 8, Ξυλάκης 4, Βουλγαράκης 5, Κολιακουδάκης 9, Στυλιανουδάκης 13 (1), Στρατουδάκης, Χαραλαμπάκης 2.
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου