-Για τις θέσεις 1-12 σχηματίστηκαν δυο όμιλοι των έξι ομάδων και θα αγωνισθούν με το σύστημα pull , όλοι με όλους, απλών συναντήσεων (1 γύρο) ,σε κάθε όμιλο:
Ζ ΟΜΙΛΟΣ
Α1 - 1 | ΕΛΜΕ | Α2 -1 | ΠΟΛ . ΣΥΛ. ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ |
Β2 - 2 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | Β1 - 2 | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ |
Γ1 - 3 | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ | Γ2 - 3 | ΟΙKONOMI ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ |
Δ2 - 4 | ΥΠΑ | Δ1 - 4 | ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ |
Ε1 - 5 | ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ | Ε2 - 5 | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ |
ΣΤ2 -6 | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΣΤ1- 6 | ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ. |
-Οι 2 πρώτες αγωνιστικές θα διεξαχθούν μέχρι τέλος του μήνα και κατόπιν το πρωτάθλημα θα διακοπεί και θα ξαναρχίσει τον Σεπτέμβριο.
Οι αγωνιστικές αυτές είναι :
4Χ1 | ΥΠΑ ΕΛΜΕ | ΔΕ 17-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 | |
2Χ6 | ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ- ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΔΕ 17-ΜΑΙ | ΑΛΙΚΑΡΝ | 20.30 | |
5Χ3 | ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ | ΔΕ 17-ΜΑΙ | ΑΛΙΚΑΡΝ | 19.00 |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5Χ1 | ΤΡΑΠ.ΚΥΠΡΟΥ/ΣΥΔΚΑΚ-ΕΛΜΕ | ΔΕ 31-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 | |
4Χ2 | ΥΠΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ | ΔΕ 31-ΜΑΙ | ΑΛΙΚΑΡΝ | 19.00 | |
3Χ6 | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΑΘΛΕΣΗ- ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ | ΔΕ 31-ΜΑΙ | ΑΛΙΚΑΡΝ | 20.30 |
Η ΟΜΙΛΟΣ
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
4Χ1 | ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΟΛ . ΣΥΛ. ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ | ΔΕ 17-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 | |
2Χ6 | ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ. | ΤΕ 19-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 | |
5Χ3 | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΟΙKON ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ | ΤΕ 19-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 |
5Χ1 | ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΟΛ . ΣΥΛ. ΧΟΥΜΕΡΙΑΝΩΝ | ΤΕ 26-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 | |
4Χ2 | ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ | ΤΕ 26-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 | |
3Χ6 | ΟΙK ΕΠΙΜ/ΛΟΓΙΣΤΕΣ ΙΑΤΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ | ΤΕ 2-ΙΟΥΝ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 |
-Για τις θέσεις 13-18 θα σχηματιστεί ένας όμιλος ,και θα αγωνισθούν με το σύστημα pull , όλοι με όλους, απλών συναντήσεων (1 γύρο) ,σε κάθε όμιλο.
θ ΟΜΙΛΟΣ
Α3 | ΟΤΕ |
Β3 | ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ |
Γ3 | OFF ROAD CLUB |
Δ3 | ALPHA BANK |
Ε3 |
1ΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ |
ΣΤ3 |
ΤΕΕΤΑΚ |
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΗΜΕΡΟΜ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
4Χ1 | ALPHA BANK -ΟΤΕ | ΤΡ 18-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 | |
2Χ6 | ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ ΤΕΕΤΑΚ | ΤΡ 18-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 | |
5Χ3 | 1ΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ – OFF ROAD CLUB | ΤΡ 25-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 |
2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
5Χ1 | 1ΑΤΡΙΚΟΙ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ -ΟΤΕ | ΔΕ 31-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 | |
4Χ2 | ALPHA BANK ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ | ΤΡ 25-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 | |
3Χ6 | OFF ROAD CLUB – ΤΕΕΤΑΚ | ΤΕ 2-ΙΟΥΝ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 |
Ι ΟΜΙΛΟΣ
Α4 | 126 Σ.Μ | Β4 | ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ |
Γ4 | MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖ | Δ4 | ΙΤΕ |
Ε4 | ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ | Ε5 | ΕΛΚΕΘΕ/ΕΝΥΔΡΕΙΟ |
ΣΤ4 | ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ | ΣΤ5 | ΚΤΙΣΤΩΡ |
Οι αγώνες (μέχρι τέλος Μαΐου) είναι:
ΗΜΕΡ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Α4 126 Σ.Μ | ΣΤ5 ΚΤΙΣΤΩΡ | 1 | ΠΕ 20-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 | |
Β4 ΑΘΗΝΑΙΚΗ ΖΥΘΟΠΟΙΙΑ | ΣΤ4 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ | 2 | ΠΕ 20-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 | |
Γ4 MARFIN ΕΓΝΑΝΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ | Ε5
ΕΛΚΕΘΕ /ΕΝΥΔΡΕΙΟ |
3 | ΠΕ 27-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 20.00 | |
Δ4 ΙΤΕ | Ε4
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ |
4 | ΠΕ 27-ΜΑΙ | ΠΑΤΕΛΕΣ | 21.30 |
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου