Σάββατο 31-10-09
Α2 Εθνική Κατηγορία
ΟΦΗ-ΑΓΟΡ
Βαρδινογιάννειο 17.30
Διαιτητές:Καλδίρης-Παφίλης-Θεονάς (Τασούλας)
Γραμματεία : Μαραγκάκη - Παπαδάκη - Αποστολάκη - Σμυρνάκης
Ανδρών ΕΚΑΣΚ
Ανδρογέας - Φιλαθλητικός
19.00 , Λίντο
Διαιτητές : Μακρής - Βάζος
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Λάνη - Χαλκιαδάκη
Εργοτέλης - Λιβυκός
19.30 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Μπορμπαντωνάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Βαρούχα - Σπανουδάκη - Κοστομοίρη
Αναγέννηση - Ηρόδοτος
18.00 , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Βαλούρδος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Κλάδου - Τσολάκης
Κύδων - Μεσσαρά ,
18.00, Κλαδισός
Διαιτητές : Κώτσου - Μάρος
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου - Χλιαουτάκη Ευγ.
Χερρονάσιος - Δειλινό
18.00 Χερσόνησος
Διαιτητές : Επιτροπάκης - Μπανασάκης
Γραμματεία :Πετρόσογλου - Βλάσσης - Καπετάνιου
Πρωτάθλημα Παίδων -Α' Κατηγορία
Δειλινό - Εργοτέλης
17.00 Λίντο
Διαιτητές : Μακρής - Βάζος
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Λάνη - Χαλκιαδάκη
Ηρόδοτος - Κύδων
12:30 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Μαλαμάς - Σπινάκης
Γραμματεία : Μανουσάκης - Αποστολάκη - Ανδρουλάκης
ΑΓΟΡ - Ηράκλειο
14.00 , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Αρτεμάκη - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Χλιαουτάκη Ε. - Καλυβιανάκη - Δαμανάκη
Αναγέννηση - ΟΦΗ
15.00 , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Βαλούρδος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Κλάδου - Τσολάκης
Β' Κατηγορία
Φιλαθλητικός - Ιεράπετρα
15.00, Λίντο
Διαιτητές : Σμυρνάκης - Γερμανής
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Λάνη - Χαλκιαδάκη
Χερρονάσιος - Ανδρογέας
16.00, Χερσόνησος
Διαιτητές : Μπανασάκης - Πετρόπουλος
Γραμματεία : Πετρόσογλου - Βλάσσης - Καπετάνιου
Σητειακός - ΑΟΑΝ
13.00 , Σητεία
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Αλεξανδρής
Γραμματεία : .....
Κορασίδες
Ηρόδοτος - ΑΟΑΝ
17.30 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Κοκουτσάκης - Σπινάκης
Γραμματεία : Βαρούχα - Σπανουδάκη - Κοστομοίρη
Ιεράπετρα - Εργοτέλης
14.00, Ιεράπετρα
Διαιτητές : Γαλανόπουλος - Μωραϊτάκη
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Ακρωτήρι - ΟΑ Χανίων
15.00 , Ακρωτήρι
Διαιτητές : Καμπίτσης - Χριστινάκης
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου - Χλιαουτάκη Ευγ.
Κίσσαμος - Αρκάδι
12.00 , Κίσσαμος
Διαιτητές : Λέμης - Κοκογιαννάκης
Γραμματεία : .....
Κυριακή 1 -11-09
Γ’ Εθνική Κατηγορία - 2ος Όμιλος Νότου
Ηράκλειο-Ιωνικός ΝΦ
Λίντο 17.00
Διαιτητές : Δαρλαμήτσος-Κυριακόπουλος (Κουρκουνάκης)
Παγκορασίδες
Ηράκλειο - Ιεράπετρα
15.οο, Λίντο
Διαιτητές : Κατσαμπρακάκης - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία : Βλάσσης
Αρκάδι - Ακρωτήρι
13.00 , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Καθαράκης - Καρανικόλας
Γραμματεία : Δαμανάκη
ΑΟΑΝ - Εργοτέλης
15.00 , Αγ. Νικόλαος
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Πετρόσογλου
Κίσσαμος - ΟΑ Χανίων , 12μ , Κίσσαμος
Διαιτητές : Δρακάκης - Μακρογιάννης
Γραμματεία : .....
Εφήβων
Εργοτέλης - ΑΟΑΝ
13.00 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Φλίγκος - Γαλανόπουλος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Μαραγκάκη - Παπαδάκη
Αναπτυξιακό-Αγώνες Νομών
Χανιά - Ηράκλειο
14.00 , Κλαδισσός
Διαιτητές : Κατραχούρας - Αρτεμάκη
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου - Χλιαουτάκη Ευγ.
Λασίθι - Ρέθυμνο
13.οο , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Α2 Εθνική Κατηγορία
ΟΦΗ-ΑΓΟΡ
Βαρδινογιάννειο 17.30
Διαιτητές:Καλδίρης-Παφίλης-Θεονάς (Τασούλας)
Γραμματεία : Μαραγκάκη - Παπαδάκη - Αποστολάκη - Σμυρνάκης
Ανδρών ΕΚΑΣΚ
Ανδρογέας - Φιλαθλητικός
19.00 , Λίντο
Διαιτητές : Μακρής - Βάζος
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Λάνη - Χαλκιαδάκη
Εργοτέλης - Λιβυκός
19.30 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Μπορμπαντωνάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Βαρούχα - Σπανουδάκη - Κοστομοίρη
Αναγέννηση - Ηρόδοτος
18.00 , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Βαλούρδος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Κλάδου - Τσολάκης
Κύδων - Μεσσαρά ,
18.00, Κλαδισός
Διαιτητές : Κώτσου - Μάρος
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου - Χλιαουτάκη Ευγ.
Χερρονάσιος - Δειλινό
18.00 Χερσόνησος
Διαιτητές : Επιτροπάκης - Μπανασάκης
Γραμματεία :Πετρόσογλου - Βλάσσης - Καπετάνιου
Πρωτάθλημα Παίδων -Α' Κατηγορία
Δειλινό - Εργοτέλης
17.00 Λίντο
Διαιτητές : Μακρής - Βάζος
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Λάνη - Χαλκιαδάκη
Ηρόδοτος - Κύδων
12:30 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Μαλαμάς - Σπινάκης
Γραμματεία : Μανουσάκης - Αποστολάκη - Ανδρουλάκης
ΑΓΟΡ - Ηράκλειο
14.00 , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Αρτεμάκη - Σταυρουλάκης
Γραμματεία : Χλιαουτάκη Ε. - Καλυβιανάκη - Δαμανάκη
Αναγέννηση - ΟΦΗ
15.00 , Αρκαλοχώρι
Διαιτητές : Γιαννακουδάκης - Βαλούρδος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Κλάδου - Τσολάκης
Β' Κατηγορία
Φιλαθλητικός - Ιεράπετρα
15.00, Λίντο
Διαιτητές : Σμυρνάκης - Γερμανής
Γραμματεία : Γιακουμάκη - Λάνη - Χαλκιαδάκη
Χερρονάσιος - Ανδρογέας
16.00, Χερσόνησος
Διαιτητές : Μπανασάκης - Πετρόπουλος
Γραμματεία : Πετρόσογλου - Βλάσσης - Καπετάνιου
Σητειακός - ΑΟΑΝ
13.00 , Σητεία
Διαιτητές : Γιακουμάκης - Αλεξανδρής
Γραμματεία : .....
Κορασίδες
Ηρόδοτος - ΑΟΑΝ
17.30 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Κοκουτσάκης - Σπινάκης
Γραμματεία : Βαρούχα - Σπανουδάκη - Κοστομοίρη
Ιεράπετρα - Εργοτέλης
14.00, Ιεράπετρα
Διαιτητές : Γαλανόπουλος - Μωραϊτάκη
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
Ακρωτήρι - ΟΑ Χανίων
15.00 , Ακρωτήρι
Διαιτητές : Καμπίτσης - Χριστινάκης
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου - Χλιαουτάκη Ευγ.
Κίσσαμος - Αρκάδι
12.00 , Κίσσαμος
Διαιτητές : Λέμης - Κοκογιαννάκης
Γραμματεία : .....
Κυριακή 1 -11-09
Γ’ Εθνική Κατηγορία - 2ος Όμιλος Νότου
Ηράκλειο-Ιωνικός ΝΦ
Λίντο 17.00
Διαιτητές : Δαρλαμήτσος-Κυριακόπουλος (Κουρκουνάκης)
Παγκορασίδες
Ηράκλειο - Ιεράπετρα
15.οο, Λίντο
Διαιτητές : Κατσαμπρακάκης - Σπηλιόπουλος
Γραμματεία : Βλάσσης
Αρκάδι - Ακρωτήρι
13.00 , Ρέθυμνο
Διαιτητές : Καθαράκης - Καρανικόλας
Γραμματεία : Δαμανάκη
ΑΟΑΝ - Εργοτέλης
15.00 , Αγ. Νικόλαος
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Πετρόσογλου
Κίσσαμος - ΟΑ Χανίων , 12μ , Κίσσαμος
Διαιτητές : Δρακάκης - Μακρογιάννης
Γραμματεία : .....
Εφήβων
Εργοτέλης - ΑΟΑΝ
13.00 , Αλικαρνασσός
Διαιτητές : Φλίγκος - Γαλανόπουλος
Γραμματεία : Γαστεράτος - Μαραγκάκη - Παπαδάκη
Αναπτυξιακό-Αγώνες Νομών
Χανιά - Ηράκλειο
14.00 , Κλαδισσός
Διαιτητές : Κατραχούρας - Αρτεμάκη
Γραμματεία : Κοκκινάκης - Πλουμίδου - Χλιαουτάκη Ευγ.
Λασίθι - Ρέθυμνο
13.οο , Ιεράπετρα
Διαιτητές : Χαλαμπαλάκης - Σμυρνάκης
Γραμματεία : Βασιλάκη - Χατζάκη - Σωμαράκη
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου