Τα αποτελέσματα των Παίδων (15η αγωνιστική)

ΠΑΙΔΩΝ Α
Τα αποτελέσματα της 15ης αγωνιστικής:
Ηράκλειο-ΟΦΗ 67-47
Κύδων-Ρέθυμνο 53-64
ΟΑΧ-Ανδρογέας 53-52
Ηρόδοτος-Εργοτέλης 58-69

Τα φυλλα αγωνα:

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 58 - 69
Διαιτητες: Μπανασάκης-Κατσιέρης 
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 13-17, 31 - 33, 40 -49, 58 - 69
Ηρόδοτος (Ροδουσάκης ) Μαλλίδης 13(1) Παλιατσός 14(1),Σμπώκος 2,Μποίτσης 3(1), Σηφάκης 16, Χριστοδουλάκης 4, Μποίτσης Μ 2, Μακράκης 4.
Εργοτέλης (Χριστοδούλου) Κατσαρος , Αλεξανδρόπουλος 18(1), Μελιδονιώτης 10, Γιαννόπουλος , Βαράκλας 13 , Μαλαμάς 9(1),Γιαμνιαδάκης 12(1), Καραπάνος 5, Κοκκίνης 2 , Αγγελίδης, Σπιταδακης, Σφακιανάκης.

ΟΑΧ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 53-52 παρ. (43-43 κ.α.)
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 12-16, 14-09, 09-10, 08-08 (κ.α.) 10-09 (παρ.)
ΟΑΧ (Τσιαντης ): Ιγγλεζακης 1, Ζαχαριουδακης 2, Πυροβολακης 2, Τσισμενακης 7 (2) Μενεγακης 1, Καζανης 27 (1), Καπαδουκακης 8 (1), Σαλιβουρακης 5 (1).
Ανδρογέας (Βιολιντζης): Βουιδασκης 4, Αφραθιανακης 10, Αντιφυλιωτης 10(2),  Ξηρούχακης Μανόλης 15,  Παρασκευαιδης, Μυλωνακης,  Διλβοης 8(2), Γαρεφαλακης 3, Τσομπανακης, Ξηρουχακης Νικήτας 2,  Ξυπακης.


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 15 ματς):
Εργοτέλης 29 14-1
Κύδων 27 12-3
ΟΦΗ 25 10-5
Ηράκλειο 25 10-5
ΑΟΚΧανιά 25 10-5
Ρέθυμνο 21 6-9
Ανδρογέας 20 5-10
Ηρόδοτος 17 2-13
ΟΑΧ 17 4-9 (1μ.)
ΑΟΑΝ 13 1-11 (1μ.)

Επόμενη αγωνιστική (16η, 22/2):
Ρέθυμνο-Ηράκλειο
Ανδρογέας-Κύδων
ΑΟΚΧ-ΟΑΧ
ΟΦΗ-Ηρόδοτος

ΠΑΙΔΩΝ ΒΑ
Τα αποτελέσματα της 10ης αγωνιστικής:
Χανιά BC-ΟΑΧ2 34-59
ΟΦΣΧ-Δειλινό 55-48
Ακρωτήρι-Κύδων 2 59-28
Ηρακλειο2-Ακ. Ρεθύμνου 20-0

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 10 ματς):
Ακρωτήρι 19 9-1
Δειλινό 17 7-3
ΟΑΧ2 16 6-4
Ηρακλειο2 16  6-4
Κυδων2 14 5-4 (1μ.)
Ακ. Ρεθυμνου 13 4-6 (1μ.)
ΟΦΣΧ 12 2-8
Χανια BC 11 1-9

Επόμενη αγωνιστική (10η, 22/2):
ΟΑΧ2-ΑΣΦΠ
Δειλινό-Ακρωτήρι
Ακ. Ρεθυμνου-Κύδων 2
Ηρακλειο 2-Χανια BC

ΠΑΙΔΩΝ ΒΒ
Τα αποτελέσματα της 14ης αγωνιστικής:
Αναγέννηση-Ανδρογέας 45-47
Πεδιάδα-ΟΦΗ2 84-69

Τα φύλλα αγωνα:

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ-ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 45-47
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 15-07, 12-12, 04-08, 14-20
Αναγέννηση (Κοζανίδης): Μαργαρητάκης, Κολοκοτρώνης 2, Μανουράς, Καλιτσουνάκης, Γκιουλμιχάλης Γ., Πλευράκης 5, Κοζανίδης, Γιουλμιχάλης Κ., 2, Βασιλάκης, Μορφιαδάκης 4, Σαμωνάκης 32(1).
Ανδρογέας (Κατσαπρακάκης): Δαμιανάκης 4, Ξυπάκης, Πρωτοσύγκελος 23, Παπαδάκης, Ταμπάκου 4, Φραγκιαδάκης 9, Μιχόπουλος 4, Στρατάκης, Λαθουράκης 3.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ (σε 14 ματς):
Πεδιάδα 26 13-0
ΑΟΚΙεράπετρας 22 10-2
ΟΑΣΗ 21 9-3
Τηγανίτης 18 7-4
Σητειακός 16 6-4 (1μ.)
ΟΦΗ 2 16 3-10
Ανδρογέας2  15 2-11
Αναγέννηση 14 2-10
Νεάπολη 11 2-7

Επόμενη αγωνιστική (15η, 22/2):
ΟΑΣΗ-Ιεράπετρα
Τηγανίτης-Πεδιάδα 







Share on Google Plus

About Kritikobasket.gr_admin

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.