menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 16.6.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών κριτών Εργασιακού Ηρακλείου-Λασιθίου.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία  στα Εργασιακά τουρνουά  Ηρακλείου ,για τους αγώνες από 16 έως 23 Ιουνίου 2017.


Ορισμοί Τελικής Φάσης Εργασιακού Λασιθίου. 
Όλοι οι αγώνες θα διεξαχθούν στο κλειστό της Ιεράπετρας.

20:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό 
Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Χρυσός Θανάσης
Μεγάλος Τελικός

18:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό 
Μπορμπαντωνάκης Γιώργος Χρυσός Θανάσης
Μικρός Τελικός

21:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό 
Μαρνελάκης Γιάννης Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
Ημιτελικός

20:00 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό 
Μαρνελάκης Γιάννης Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις
Ημιτελικός

20:00 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό 
Καρανικόλα Έλενα Πίπλιος Παναγιώτης
B' Ημιτελικός

18:30 Άγιος Νικόλαος Εργασιακό 
Καρανικόλα Έλενα Πίπλιος Παναγιώτης
A' Ημιτελικός

Εργασιακό Ιεράπετρας.
17-06-2017 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό 
Ζοφοριανάκης Γιάννης Στιβακτάκης Γιάννης
ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ

17-06-2017 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό 
Ζοφοριανάκης Γιάννης Στιβακτάκης Γιάννης
ΚΡΗΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ - ΤΕΙ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

18-06-2017 20:00 Ιεράπετρα Εργασιακό 
Πίπλιος Παναγιώτης Στιβακτάκης Γιάννης
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

18-06-2017 18:00 Ιεράπετρα Εργασιακό 
Πίπλιος Παναγιώτης Στιβακτάκης Γιάννης
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Εργασιακό Ηρακλείου
16-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία 
Χιωτάκης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - INTERNUS

16-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία 
Χιωτάκης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

17-06-2017 12:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία 
Γερμανής Βαγγέλης Στιβακτάκης Γιάννης
SMED - CRETAPHON

17-06-2017 11:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία 
Γερμανής Βαγγέλης Στιβακτάκης Γιάννης
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ

19-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Μπανασάκης Θοδωρής Τσίγκου Μαρία
ΙΤΕ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

19-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Μπανασάκης Θοδωρής Τσίγκου Μαρία
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - Α.Τ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ

19-06-2017 18:00 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Μαγκανάς Ανδρέας Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΑΛΑΓΝΙ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

20-06-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ξηρόκωστας Γιώργος
Π. ΟΦΗ - COSMOS SPORT

20-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Επιτροπάκης Γιώργος Παλιατσός Βασίλης
ΠΟΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ

20-06-2017 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Ξηρόκωστας Γιώργος
ΚΟΥΤΡΗΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

20-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Επιτροπάκης Γιώργος Παλιατσός Βασίλης
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

20-06-2017 18:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Μαλαμάς Γιάννης Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΛΜΕ - ΣΕΠΑΣΥΤ

21-06-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία 
Καρανικόλα Ρένα Πίπλιος Παναγιώτης
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

21-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΡΗΤΙΔΑ

21-06-2017 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Καρανικόλα Ρένα Πίπλιος Παναγιώτης
ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΠΑΓΝΗ

21-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Μαραγκάκης Ανδρέας Ξενάκης Μιχάλης
ΟΤΕ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

21-06-2017 18:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κρητικάκης Μάριος
HAMED - ΥΠΑ

22-06-2017 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Χαρίτος Μαρίνος Κρητικάκης Μάριος
ΜΕΣΣΑΡΑ - RETRO 23

22-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Χρυσός Θανάσης Βαλούρδος Μιχάλης
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

22-06-2017 19:45 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Χαρίτος Μαρίνος Κρητικάκης Μάριος
ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΠΤΙΚΟΙ

22-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Χρυσός Θανάσης Βαλούρδος Μιχάλης
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΥΦΑΗ

22-06-2017 18:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Β΄ κατηγορία 
Μαλαμάς Γιάννης Μαραγκάκης-Καμπιτάκης Θοδωρής
ΕΛΚΕΘΕ - ΣΚΟΥΡΑΣ

23-06-2017 21:15 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία 
Γερμανής Βαγγέλης Χιωτάκης Νίκος
ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

23-06-2017 19:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία 
Γερμανής Βαγγέλης Χιωτάκης Νίκος
ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ

Κριτές:
SUMMER HOOPS 3on3 ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6/2017 ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΜΝΙΣΟΣ NEWS CAFE 14:00  - 18:00

ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/06/2017 ΠΑΡΑΛΙΑ ΑΜΝΙΣΟΣ NEWS CAFE 14:00  - 18:00

ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ

FINAL FOUR NOMOY ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/6/2017
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΚΡΗΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ – ΤΕΙ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ-  ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20:00 ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ-  ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/6/2017
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ -ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ -ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/06/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ 8 ΛΕΠΤΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 12.45 SMED - CRETAPHON8 ΛΕΠΤΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/6/2017
ΑΛΙΚΑΡΝ 18.00 Π.Σ ΑΛΑΓΝΙ  - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 10 ΛΕΠΤΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ -  ΜΕΛΑΜΠΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ  - Α.ΤΠΕΡΙΦΕΡ.ΕΛΑΣ  10 ΛΕΠΤΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.
ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 ΙΤΕ  - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 10 ΛΕΠΤΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΤΡΙΤΗ 20/6/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΕΛΜΕ  - ΣΕΠΑΣΥΤ 10 ΛΕΠΤΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 ΚΟΥΤΡΗΣ  - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 10 ΛΕΠΤΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 Π.ΟΦΗ - COSMOS SPORT 10 ΛΕΠΤΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 Π.ΠΟΑ - ΗΡΑΚΛΗΣ 10 ΛΕΠΤΑ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/6/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 HAMED - ΥΠΑ 10 ΛΕΠΤΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 Π.Σ ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΠΑΓΝΗ 10 ΛΕΠΤΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ  - Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 10 ΛΕΠΤΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 ΟΤΕ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 10 ΛΕΠΤΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ -  ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΡΗΤΙΔΑ 10 ΛΕΠΤΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 22/6/2017
ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΕΛΚΕΘΕ - ΣΚΟΥΡΑΣ 10 ΛΕΠΤΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 19.45 Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ 10 ΛΕΠΤΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΛ.ΜΕΣΣΑΡΑ - RETRO 23 10 ΛΕΠΤΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΕΥΦΑΗ 10 ΛΕΠΤΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ -  ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 10 ΛΕΠΤΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23/6/2017
ΑΛΙΚΑΡΝ 19.30 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ  8 ΛΕΠΤΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ -  ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ 21.15 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 8 ΛΕΠΤΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ -  ΚΤΙΣΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter