menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 11.6.16 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών.

Κοινοποίησέ το :

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία του final four Γυναικών,των  τουρνουά, των εργασιακών πρωταθλημάτων,  για τους αγώνες της 11ης έως 16ης Ιουνίου  2016. Φώτο : "Βαλούρδος-Κώτσου".

ΕΚΑΣΚ - final four Γυναικών, Ρέθυμνο- Τουρνουά.
Διαιτητές:
11-06-2016 16:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Μπανασάκης Θοδωρής Χριστινάκης Νώντας
ΑΡΚΑΔΙ-ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11-06-2016 18:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Κώτσου Λία Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ

12-06-2016 12:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Καμπίτσης Μιχάλης Θεοδωράκης Στάθης
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

12-06-2016 14:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Μακρής Παναγιώτης Καρανικόλα Αλεξάνδρα
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

11-06-2016 13:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 2 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11-06-2016 11:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΓΟΡ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ 

11-06-2016 17:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Χριστινάκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 2 

12-06-2016 10:30 Χανίων Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 1 - ΑΓΟΡ 1 

12-06-2016 10:00 Ρέθυμνο Μίνι αγόρια
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1 

11-06-2016 18:30 Χανίων Μίνι αγόρια
Χριστινάκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 1 - ΚΥΔΩΝ 1 

11-06-2016 18:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Κώτσου Λία Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ-ΟΦΗ


11-06-2016 17:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Χριστινάκης Βασίλης Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 2 

12-06-2016 12:30 Χανίων Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2 

Κριτές -ΣΑΒΒΑΤΟ 11/06/2016

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΑΡΚΑΔΙ ΟΚΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΕ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟΝΑ - Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ 
ΑΓΟΡ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΜΙΝΙ 
ΑΓΟΡ 2 - ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν.

ΧΑΝΙΩΝ 17.00 ΜΙΝΙ 
ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 2
ΦΟΥΡΑΚΗ

ΧΑΝΙΩΝ 18.30 ΜΙΝΙ 
ΟΑΧ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/06/2016
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΤΕΛΙΚΟΣ 3 - 4
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
Τ Ε Λ Ι Κ Ο Σ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.00 ΜΙΝΙ 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. - ΚΥΔΩΝ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ Ν

ΧΑΝΙΩΝ 10.30 
ΟΑΧ 1 - ΑΓΟΡ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 12.30 
ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/06/2016
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΔ - ΧΑΝΙΑ , ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 10.00 ΜΙΝΙ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΟΑΧ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 11.30 
ΜΙΝΙ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΓΟΡ 1
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΜΙΝΙ 
ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ 2
ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 16/06/2016
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΔ - ΧΑΝΙΑ , ΡΕΘΥΜΝΟ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 
ΜΙΝΙ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓΟΡ 1
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΜΙΝΙ 
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. - ΑΓΟΡ 2
ΜΑΙΔΩΝΗΣ

Εργασιακό  -Διαιτητές:
12-06-2016 18:30 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Κώτσου Λία Χριστινάκης Βασίλης
ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΜΙΝΟΑ PALACE


12-06-2016 17:00 Σούδα Εργασιακό Α2 1ος Όμιλος
Μαρινάκης Θεοχάρης Πετράκης Γιώργος
ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ

Εργασιακό - Κριτες:
ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΟΠΑΦΜΑΗ - ΚΥΠΕΛΛΟ
ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΕΣΣΑΡΩΝ(04) ΟΚΤΑΛΕΠΤΩΝ

ΤΡΙΤΗ 14/06/2016
ΑΟΡΑΚΙΑ 19.30 
ΠΟΑ/ΜΕΛΗ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21.00
ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 
ΠΑΛ. ΧΑΟΧ - ΕΝ. ΑΣΤΥΝ. ΗΡΑΚΛ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.45 
COSMOS SPORT - Α.Τ. .ΠΕΡΙΦ/ΕΛ.ΑΣ.
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/06/2016
ΑΟΡΑΚΙΑ 19.30 
ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ - ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΝΤΑΜΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21.00 
ΚΡΗΤΙΔΑ - ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΝΤΑΜΑ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.45 
ΕΛΜΕ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ (FINAL FOUR)
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/06/2016
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 
ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.00 
ΑΓΡΟΤΕΣ - ΕΜΠΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ - ΔΗΜΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 12/06/2016
< PLAY OFFS - A2 >

ΣΟΥΔΑ 17:00 
ΕΛ. ΑΣ. - ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ
ΚΩΤΣΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 18.30 
ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΜΙΝΟΑ PALACE
ΚΩΤΣΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/06/2016
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.30 
ELORUS - ΝΤΑΞ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 21.00 
LOCA CAFE - AETOI
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

< PLAY OFFS - A1 >
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.30 
ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE - ΜΕΘΥΣΤΑΝΕΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 
ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.30 
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΙΝΚΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter