Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία των Εθνικών πρωταθλημάτων, της ΕΚΑΣΚ Αναπτυξιακού, και Μίνι Τουρνουά ΔΟΠΑΦΜΑΗ για τους αγώνες της 5ης έως 7ης Δεκεμβρίου 2015.
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-12-2015
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΡΕΘΥΜΝΟ "CRETAN KINGS" - ΚΑΒΑΛΑ
(Δ) Αναστόπουλος - Σώμος - Παγώνης (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Χ) - ΒΛΑΣΣΗΣ (24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
(Δ) Παφίλης - Συμεωνίδης (Μαγκανάς)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
(Δ) Μπούκας - Ουσταμπασίδης (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ (Χ) - ΑΝΤΩΝΑΚΗ (24)
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΚΥΔΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(Δ) Καρακάσης - Καρπάνος (Πετράκης)
(Κ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΟΑΧ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Δ) Κοτσίρης - Λαμπίρης (Πετράκης)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (24)
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΡΕΘΥΜΝΟ "CRETAN KINGS" - ΚΑΒΑΛΑ
(Δ) Αναστόπουλος - Σώμος - Παγώνης (Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Β) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Χ) - ΒΛΑΣΣΗΣ (24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
(Δ) Παφίλης - Συμεωνίδης (Μαγκανάς)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ (Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΚ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
(Δ) Μπούκας - Ουσταμπασίδης (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ (Χ) - ΑΝΤΩΝΑΚΗ (24)
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΚΥΔΩΝ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
(Δ) Καρακάσης - Καρπάνος (Πετράκης)
(Κ) ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (Χ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (24)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΟΑΧ - ΔΑΦΝΗ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Δ) Κοτσίρης - Λαμπίρης (Πετράκης)
(Κ) ΚΩΤΣΟΥ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ (Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ ΝΙΚ (24)
ΑΝΑΠΤΥΞΙΑΚΟ
05-12-2015 20:00 Δύο Αοράκια Αναπτυξιακό
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Ξηρόκωστας Γιώργος
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Ξηρόκωστας Γιώργος
05-12-2015 18:00 Δύο Αοράκια Αναπτυξιακό
Βασσάκης Γεώργιος Πετράκης Γιώργος
Βασσάκης Γεώργιος Πετράκης Γιώργος
ΕΚΑΣΚ- Διαιτητές:
05-12-2015 19:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
05-12-2015 17:30 Κλαδισός Κορασίδων
Ξυλάς Δημήτρης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
05-12-2015 17:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Βαρελτζή Αργυρώ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
05-12-2015 15:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
06-12-2015 19:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσίγκου Μαρία Σφακιανάκη Ερωφίλη
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΑΓΟΡ 2
06-12-2015 18:30 Αρκαλοχώρι Παίδων
Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
06-12-2015 17:00 Ρέθυμνο Παίδων
Θεοδωράκης Στάθης Καραγιάννης Μιχάλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
06-12-2015 17:00 Σητεία Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
06-12-2015 17:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
06-12-2015 16:00 Μοίρες Ανδρών
Ευαγγελινός Ρικάρντο Χάρις Πίπλιος Παναγιώτης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΣ ΧΑΝΔΑΚΑΣ
06-12-2015 16:00 Χερσόνησος Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Ρένα
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
06-12-2015 16:00 Αρχάνες Παίδων
Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ 1
06-12-2015 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
06-12-2015 14:00 Κλαδισός Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Φλουρής Νίκος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ
06-12-2015 13:30 Β.Α.Κ Παίδων
Παλιατσός Βασίλης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΟΦΗ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
06-12-2015 12:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων
Χιωτάκης Νίκος Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΟ ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
06-12-2015 11:00 Ρέθυμνο Παίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΚ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 2
07-12-2015 19:30 Αρκαλοχώρι Ανδρών
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
Μπανασάκης Θοδωρής Χιωτάκης Νίκος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΓΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-12-2015
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΑΡΚΑΔΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΑΓΟΡ 2
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΒΑΚ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ
ΑΡΧΑΝΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ 1
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΝΕΑΠΟΛΗ 20.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ
ΣΗΤΕΙΑ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 2
ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07-12-2015
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΑΡΚΑΔΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΟΥ ΧΑΡ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-12-2015
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΑΝΤΩΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 - ΑΓΟΡ 2
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΒΑΚ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝΘ
ΑΡΧΑΝΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ 1
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΧΑΝΔΑΚΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡΚ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΝΕΑΠΟΛΗ 20.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΛΑΣΣΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ
ΣΗΤΕΙΑ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΦΩΤ
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ 2
ΑΝΕΦΑΛΟΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΪΔΩΝΗΣ - ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΟΦΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 07-12-2015
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΒΛΑΣΣΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΔΟΠΑΦΜΑΗ -Διαιτητές:
05-12-2015 12:15 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Κωτσακόπουλος Θανάσης Στιβακτάκης Γιάννης
ΟΦΗ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ
05-12-2015 12:15 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χιωτάκης Νίκος Ξηρόκωστας Γιώργος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
05-12-2015 11:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Τσίγκου Μαρία Σαραντουλάκης Κώστας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
05-12-2015 11:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη Βασιλική Χριστοδουλάκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
05-12-2015 09:45 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Χριστοδουλάκης Γιάννης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
05-12-2015 09:45 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Σαραντουλάκης Κώστας Τσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
Σφακιανάκη Ερωφίλη Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1
06-12-2015 11:00 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Κωτσακόπουλος Θανάσης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
06-12-2015 11:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Ξηρόκωστας Γιώργος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ
06-12-2015 11:00 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Βαρελτζή Αργυρώ Τσαϊρίδης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2
06-12-2015 09:45 Δύο Αοράκια Μίνι κορίτσια
Ξηρόκωστας Γιώργος Γερμανής Βαγγέλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
06-12-2015 09:45 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Βαρελτζή Αργυρώ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ
06-12-2015 09:45 Δύο Αοράκια Μίνι αγόρια
Καλαϊτζάκη Βασιλική Κωτσακόπουλος Θανάσης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΔΟΠΑΦΜΑΗ -Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 05 - 12 - 2015
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 09.45 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 (Α)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 (Β)
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.15 ΟΦΗ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ (Α)
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 09.45 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Α)
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 11.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Β)
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 12.15 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 (Α)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 - 12 - 2015
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 09.45 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Γ)
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ (Β)
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.15 ΑΣΚΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 (Β)
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
Β.Α.Κ. 09.45 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ (Α)
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
Β.Α.Κ. 11.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2 (Β)
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 09.45 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2 (Α)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 11.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ (Γ)
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 09.45 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 (Α)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 (Β)
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.15 ΟΦΗ 1 - ΔΕΙΛΙΝΟ (Α)
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 09.45 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Α)
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 11.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ (Β)
ΠΑΡΘΕΝΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 12.15 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 (Α)
ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 06 - 12 - 2015
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 09.45 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Γ)
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ (Β)
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.15 ΑΣΚΗΣΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 1 (Β)
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
Β.Α.Κ. 09.45 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΣΚΗΣΗ (Α)
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
Β.Α.Κ. 11.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2 (Β)
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΑΡΑΚΗ ΚΑΤ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 09.45 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2 (Α)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΣΟΣ 11.00 ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ (Γ)
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ